Tagasiside

Facebook API Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Helen NHelen N

Soovitan väga seda kohta, kui tahad osta kasutatud arvutit. Mul olid mõned tingimused, mille järgi arvutit otsisin. Konsultant aitas mul tingimusi täpsutada ja otsis nende järgi mulle mitu head võimalust, mille seast valida. Kindlasti on hea mõte osta kasutatud äriklassi arvuti ja teha seda siin. Arvuti näeb välja nagu uus ja on heade näitajatega. Koht on usaldusväärne ja arvutil on muidugi ka arantii.

Andre KullAndre Kull

Olen sealt nii mõnegi pulga ja kasti ostnud. Kõik toimib ja teenindus on viisakas ja abivalmis.

Tanel KuusemetsTanel Kuusemets

Ainult kiidusõnad.
Kui soovid head kasutatud arvutit, siis Elektroonika24 aitab.
Hinnad on mõistlikud.
Teenindus hea ja asjalik.

Elmar GurbanovElmar Gurbanov

Masinate valik on suur ja kvaliteetne. Igaüks leiab endale siin midagi. Arvutid on kasutatud, kuid näevad välja nagu uued. Personal on abivalmis ja viisakad ning profesionaalid, vajadusel tulevad vastu ja teevad allahindluse. Soovitan.

Osi EarlOsi Earl

Väga hea koht, kust saab kõrge kvaliteediga kasutatud Hi Fi kõlareid osta ! Huvitavaid kõlareid, mida mujalt ei leia ja väga soodsalt ! Väga meeldiv teenindus ja kõlareid saab enne ostu kuulata kui soovi on ! Võtke oma lemmik Cd kaasa ja poodi !