Tagasiside

Facebook API Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Mina OlenMina Olen

Ostsin siit juba kolmanda kasutatud arvuti. Igaks juhuks mainin, et kaks eelmist on siiani probleemivabalt töös. Kaup on alati kvaliteetne, hinnad soodsad. Viimasel arvutil lakkas töötamast aku. Jäi veel garantiiaja sisse. Paar päeva ja uus aku oli olemas ja lisaks vahetati üks lisapatakas tasuta välja. Ja boonuseks tehti ka veel arvutile kiire puhastus nii seest, kui väljast. Noormees leti taga on alati viisakas, viisakalt riides ja kunagi ei pea ootama, millal keegi suvatseb sind märgata. Alati on tunne, et oled oodatud. Kasutatud arvuti ostu puhul parim koht nii kauba, kui teeninduse poolest!

Arved HArved H

Mitmel korral sealt arvuti ostnud ja alati väga asjalikku abi saanud. Kindlasti lähen ka edaspidi sinna kui arvutit või kuvarit juurde vaja.

Elise NigulElise Nigul

Olen väga tänulik asjaliku teeninduse ja igati hea projektori eest! Sain projektorite koha pealt targemaks ning mulle pakuti abi minu vajadustele vastava projektori valimisel.

Helen NHelen N

Soovitan väga seda kohta, kui tahad osta kasutatud arvutit. Mul olid mõned tingimused, mille järgi arvutit otsisin. Konsultant aitas mul tingimusi täpsutada ja otsis nende järgi mulle mitu head võimalust, mille seast valida. Kindlasti on hea mõte osta kasutatud äriklassi arvuti ja teha seda siin. Arvuti näeb välja nagu uus ja on heade näitajatega. Koht on usaldusväärne ja arvutil on muidugi ka arantii.

Taavi SeppTaavi Sepp

Kasutatud äriklassi läptop on minu jaoks parim valik ja Elektroonika24s on hea valik ning aus teenindus, soovitan soojalt!