Riiulikõlarid

Näitan kõiki 8 tulemust


Riiulikõlarid sobivad suurepäraselt kasutamiseks väiksemate või keskmiste suurustega ruumides põhikõlaritena kas riiulil, kinnitatuna seinale või statiivile. Riiulkõlarite mõõtmed pole küll eriti suured aga sellegipoolest on meil pakutavad ja muusikamaailmas hinnatud brändide tooted võimelised esitama laia sagedusala - piisavalt puhast bassiheli, dünaamilist kesksagedust ja detailset kõrgsagedust.

Enamasti on riiulikõlarid kaheribalised, kõrgsagedus ühes elemendis ja bass/kesksagedus teises elemendis.

Riiulikõlarid ehk tagakõlarid sobivad ideaalselt kasutamiseks ka koos põrandakõlaritega ja subwooferiga, muutes heli veelgi ruumilisemaks. Nõnda kodukinosüsteemina saab nautida ruumilist heli ja sügavat bassi, mis nii filmide vaatamisel kui ka muusika kuulamisel väga oluline on.

Riiulikõlarid on soovitav paigutada kella 10 ja kella 2 positsioonile, suunaga põhilise kuulamiskoha poole.

Üldiselt kasutataksegi riiulikõlareid kas põhikõlaritena (2.0), koos bassikõlariga (2.1) või osana kodukinosüsteemist (5.1, 5.2, 7.1, 7.2, 9.1, 9.2 jne).

Tihtilugu on võimalik head kõlarid soetada erinevate ülevaadete põhjal aga oled alati oodatud ka meie müügisalongi oma kõrvaga kuulama, mis heli meil pakutavad riiulikõlarid teevad kas eraldiseisvalt või koosluses teiste kõlaritega.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!