Sülearvuti akud

Näitan kõiki 2 tulemust


Kõik me teame, et sülearvuti akud ei kesta igavesti ja enamasti on sülearvuti aku eluiga kordades lühem kui sülearvuti enda eluiga.

Üldiselt oleneb sülearvuti akude eluea pikkus sellest, kuidas neid kasutada. Näiteks ei meeldi tänapäevasetele sülearvuti akudele täiesti tühjaks laadimine kuna see vähendab oluliselt aku eluiga. Soovituslik on juhe seina panna enne kui aku laetuse protsent langeb alla 35%.

Positiivne on see, et sülearvuti akud on väga lihtsalt välja vahetatavad, selleks pole vaja isegi spetsialisti abi (v.a sisseehitatud akud üksikute sülearvutite puhul). Vaja on soetada uus originaal- või analoogaku, asendada vana aku uuega ja saab taas nautida juhtmevaba tööd.

Kas valida nüüd originaalaku või kvaliteetne analoogaku, see on enamasti eelistuste ja hinnatundlikkuse küsimus. Kindlasti ei tasu analoogakusid karta! Eks loomulikult on analoogakusid erineva kvaliteediaga, kuid meie poolt pakutavad sülearvuti analoogakud on komplekteeritud väga kvaliteetsete elementidega, mis tagavad suure mahutavuse/kestvuse ja on üldjuhul võrdsed originaaliga.

Kõik meie tootevalikus olevad sülearvuti akud (nii analoog- kui originaalakud) on uued ja garantiiga.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt