Kasutatud printerid

Näitan kõiki 2 tulemust


Vajad kontorisse või koju printerit? Vähekasutatud printerid on väga hea valik väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kui pole soovi teha suurt investeeringut kontoritehnika soetamiseks.

Kasutatud printerid pärinevad Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt, kelle kliendid pööravad kvaliteedile ja kuluefektiivsusele suurt rõhku. Sellest tulenevalt saabuvad meile müügile ainult äriklassi seadmed, mis on vastupidavad ja pika elueaga.

Seadmete valik on ajas muutuv, meilt võib leida nii tavalisi printereid, kui multifunktsionaalseid kõik-ühes seadmeid, millel on lisaks printimise funktsionaalsusele olemas kopeerimise, skaneerimise ja/või faksimise funktsioon. Leidub erineva lahutusvõimega mustvalgeid ja värviprintereid ning printereid mis on võimelised printima kahepoolselt (duplex), mis omakorda võimaldavad kokku hoida paberikuludelt.

Kui Sul on vaja printerit ainult printimiseks, siis on mõistlik valida tavaline printer. Kui Sul on ruumi rohkem ja vajadus teha koopiad või aegajalt skaneerida, siis on multifunktsionaalne printer õige valik. Kui soovid kasutada printerit võrgus (LAN, WIFI), siis jälgi, kas printeril oleks nimetatud ühenduvusvõimalused olemas.

Lisaks kasutatud printeritele leiab meie valikust ka eraldiseisvaid skännereid, tšekiprintereid ja etiketiprintereid, mis ettevõtte tööd oluliselt lihtsustavad.

Kõik kasutatud printerid oleme eelnevalt üle kontrollinud ja testinud. Loomulikult anname printeritele kaasa garantii nagu ka teiste toodete puhul.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!