Subwooferid

Näitan kõiki 3 tulemust


Subwooferid ehk bassikõlarid on kõlarid, mis sõna otseses mõttes raputavad Sinu maailma. Väga keeruline on head muusika- või kinoelamust saada, kui helisüsteemist puudub kvaliteetne subwoofer või subwooferid. Justnimelt ka mitmuses kuna kodukinosüsteemides on tihtilugu kasutuses ka kaks subwooferit, mis üksteist toetavad. Need on siis 5.2, 7.2 ja 9.2 kodukinosüsteemid, kus number 2 peale punkti tähistab kahte bassikõlarit ühe asemel.

Subwooferid toovad Sinuni heli kõige madalamad/sügavamad sagedused ja mida suurem bassikõlari element on, seda sügavamalt see mängib.

Subwooferite juures välja toodud võimsused pole hetkelised MAX võimsused, mida reeglina reklaamitakse vaid oleme välja toonud pikaajalised keskmised RMS võimsused, et saaksid parema ja ausama ülevaate tootest.

Meie tootevalikus olevad subwooferid tulevad kõige tegijamatelt brändidelt selles valdkonnas. Esindatud on Canton, Jamo, JBL, Tannoy, Velodyne ja mitmed teised muusikagurmaanide suured lemmikud.

Subwooferid on küll hea helipildi saamise eelduseks, kuid eraldiseisvalt pole nendega paraku suurt miskit peale hakata. Seega vali esmalt välja sobivad põrandakõlarid, soovitavalt ka riiulikõlarid ja keskkõlar ning siis on õige aeg panna i-tähele täpp korraliku ja kvaliteetse subwooferi näol.

Kui jääd subwooferi valikul hätta, siis soovitame lugeda ka meie blogipostitust teemal, kuidas valida just see õige bassikõlar. Ja loomulikult on alati abiks meie toredad spetsialistid nii müügisalongis kohapeal kui kontaktandmete vahendusel.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!