Kasutatud monitorid

Näitan 1–24 tulemust 34-st

%
95,00 
%
75,00 
%
110,00 
%
110,00 
%
70,00 
%
155,00 
%
60,00 
%
95,00 
%
125,00 
%
170,00 
%
125,00 
%
180,00 

Kasutatud monitorid tuntud brändidelt annavad suurepärase võimaluse saada soodsalt kvaliteetne pilt koju, kooli või kontorisse. Saadaval on erineva suuruse ja resolutsiooniga TN, VA ja IPS monitorid, mille hulgast leiab endale sobiliku nii tavakasutaja, arvutimängur kui graafilise töö tegija. Brändidest on esindatud ainult parimad selles valdkonnas: HP, Dell, Lenovo, BenQ, Fujitsu, LG, NEC ja Philips.

Kõik kasutatud monitorid on eelnevalt puhastatud ja kontrollitud ning tulevad loomulikult garantiiga nagu kõik teisedki meie poolt pakutavad tooted.

Kasutatud monitorid pärinevad Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt ja osaliselt ka Eesti suurettevõttelt, kes samuti kvaliteedi osas järeleandmisi ei tee.

Kas teadsid, et igal aastal müüme üle 1000 monitori ja meil on väga hea meel, et oleme oma koha klientide südameis võitnud ja et kliendid koos meiega panustavad keskkonda läbi taaskasutuse.

Muide, kas oled proovinud töötada kahe monitoriga? Kui Sa korra proovid, siis tõenäoliselt enam kunagi ei kasuta ainult ühte monitori. Sinu töö produktiivsus ja kvaliteet kasvab mühinal. Proovi ära, siit saad hea hinnaga sarnased kasutatud monitorid oma töölauale.

Olenemata sellest, kas oled ühe, kahe või enama monitori otsingutel, tee oma valik tootja ja monitori suuruse osas ning meie saadame Sulle monitori või monitorid tasuta tarnega kätte.

Kui vajad juhul suuremat partiid ühesuguseid monitore kooli, kontorisse või mõne projekti tarbeks, siis anna meile sellest kindlasti teada kuna meil on esinduskaupluses alati 150-200 kasutatud monitori kohapeal olemas.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!