Ressiiverid

Näitan kõiki 3 tulemust


Ressiiverid aitavad muusika kuulamise ja filmide nautimise viia Sinu kodus uuele tasemele.

Olenevalt ressiiveri mudelist ja hinnaklassist, saab selle külge ühendada teleri, digiboksi, arvutid, nuti- ja muud meediaseadmed.

Ressiiverid koondavadki kokku heli ja pildi erinevatest algallikatest ning võimendavad ja edastavad need edasi vastavatesse kanalitesse. Näiteks heli suunatakse kõlaritesse, pilt telerisse jne. Tänu ressiiverile on Sinu kodus alati tagatud kõrge kvaliteediga heli, mida eelpool nimetatud seadmed eraldiseisvalt kasutades ei võimalda.

Meie tootevalikust leiab põhiliselt 5.1 ja 7.1 aga ka 5.2 ja 7.2 kanaliga vähekasutatud ressiivereid, millest esimesed võimaldavad ühe bassikõlari ja teised kahe bassikõlari tuge.

Mitmetel ressiiveritel on kaasas spetsiaalne seadistusmikrofon, mille abil saad ressiiveriga ühendatud kõlarid täiuslikult ära seadistada st süsteem häälestab ennast automaatselt selle koha järgi, kus põhiliselt telerit vaatad või muusikat tarbid.

Lisaks omavad osad ressiiverid meie tootevalikus kaht või enamat muusikatsooni, mis võimaldab erinevates tubades kuulata erinevat muusikat.

Kõik pakutavad ressiiverid on muusikamaailmas tuntud ja hinnatud brändidelt, kes kvaliteedi osas järeleandmisi ei tee nagu meiegi.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt