Keskkõlarid

Näitan kõiki 4 tulemust


Keskkõlarid on ideaalne valik, kui soovid täiustada põrandakõlarite või riiulikõlarite helipilti. Nõnda võid kindel olla, et peened ja nüansirikkad detailid helipildist välja ei jää.

Keskkõlareid eraldiseisvate kõlaritena reeglina ei kasutatagi, mistõttu need on alati osa kas kodukino kõlaritest või siis kasutusel koos põranda- või riiulikõlaritega. Seetõttu on paljud keskkõlarid müügil meil komplektina kas koos põranda- või riiulikõlaritega. Aga loomulikult on meil valikus ka eraldiseivaid riiulikõlareid, juhuks kui soovid täiustada oma olemasolevaid põranda- või riiulikõlareid.

Kodukino kõlarite puhul on keskkõlar väga olulisel, kui mitte kõige olulisemal kohal kuna lisaks heliefektidele on filmides hästi palju kõnet ja dialooge, mille edastamise roll ongi keskkõlaril. Siit tulenevalt soovitakski kõlari paigutada kas teleri alla või teleri kohale nõnda, et kõlar oleks põhilisel istumiskohal (nt diivanil) oleva kuulaja kõrvadega võimalikult samal kõrgusel. Kui kõlar jääb kuulaja kõrvadest liiga madalale või liiga kõrgele, siis tuleks keskkõlarit lihtsalt suunata vastavalt ülespoole või allapoole.

Kõik meie tootevalikus olevad vähekasutatud keskkõlarid on kõrgelt hinnatud brändidelt nagu näiteks Canton, Bowers&Wilkins, Audio Pro, Yamaha jne, kes kvaliteedi osas mingeid järeleandmisi ei tee.

Kui e-poes osutub valiku tegemine keeruliseks, siis oled oodatud meie esinduspoodi, kus saad kõiki kõlareid lähemalt vaadata ja nende helikvaliteeti testida.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!