Muusikakeskused

Näitan kõiki 3 tulemust

%
325,00 
%
350,00 

Kohati tundub, et muusikakeskused on võrreldes varasemaga tasapisi oma populaarsust kaotamas, kuid huvi nende vastu pole õnneks veel täiesti raugenud kuna tegemist on ju igati multifunktsionaalsete ja kompaktsete meediamängijatega.

Muusikakeskused omavad tänasel päeval lisaks raadiole ja CD-mängijale mitmeid huvitavaid lisafunktsioone nagu näiteks iPod või iPhone dokki, Bluetooth või USB ühenduvust, mis teevad lemmikmuusika striimimise ja kuulamise erinevatelt andmekandjatelt väga lihtsaks. Ka formaatide tugi võib olla üsna lai, hõlmates nii MP3’e kui FLAC’i.

Muusikakeskused on suurepärane valik neile, kes otsivad taskukohase hinnaga meediamängijat ja ei sea ülemäära kõrgeid nõudmisi helikvaliteedile. Loomulikult on ka muusikakeskuste seas erandeid, kallimates komplektides võib leida väga hea heliga kõlareid ja lisafunktsionaalsust.

Reeglina enamus muusikakeskusi ei toeta paraku 5.1 heli, küll võib esineda mudeleid bassikõlariga ühendamiseks, mis helipilti oluliselt parandab.

Kõik meie poolt pakutavad muusikakeskused on eelnevalt kontrollitud ja tulevad loomulikult garantiiga nagu kõik teisedki audiotooted meie tootevalikus.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!