Kõlarid

Näitan 1–24 tulemust 29-st


Kõlarid on audiosüsteemi üks olulisemaid komponente, kuid tasub meeles pidada, et hea kvaliteediga muusika kuulamiseks peab heal tasemel olema kogu audiosüsteem.

Seetõttu on meie tootevalikus ainult väga kvaliteetsed ressiiverid, võimendid, CD/DVD mängijad, vinüülimängijad ja muud seadmed, mis kombineerituna kõlaritega annavad suurepärase kuulamiskogemuse ka nõudlikule muusikagurmaanile.

Meie tootevalikus on kõlarid muusikamaailmas hinnatud brändidelt, kes helikvaliteedi osas järeleandmisi ei tee. Esindatud on Bose, Cambridge Audio, Fisher, Harman Kardon, Infinity, Jamo, JBL, Marchall ja paljud teised antud valdkonna tipptegijad.

Meilt leiad esi- ehk põrandakõlarid, taga- ehk riiulikõlarid, keskkõlarid ja loomulikult ei puudu tootevalikust ka bassikõlarid, mis peaksid olema iga helisüsteemi üks osa.

Valikus on ka 2.1, 5.1 ja 7.1 kõlarikomplekte, aga aegajalt ka 5.2, 7.2, 9.1, 9.2 kõlarikomplekte, mis ootavad uut audio teadlikku omanikku.

Kõikide kõlarite juures välja toodud võimsused on RMS võimsused, mis pikaajaline keskmine võimsus, mitte hetkeline MAX võimsus, mida sagedalt pakendil suurelt reklaamitakse.

Tihtilugu ei saa kaubandusvõrkudes väljavalitud kõlareid testida/proovida aga meil on see võimalus täiesti olemas. Kui oled endale meeldivad kõlarid välja valinud aga tahaks enne ostu veenduda heli kvaliteedis, siis oled oodatud meie esinduspoodi, kus on võimalik järgi proovida.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt