Kodukino kõlarid

Näitan kõiki 6 tulemust


Kuna telerid lähevad aina õhemaks ja õhemaks, pildikvaliteet aina paremaks ja paremaks, siis heli paraku kannatab kuna head heli tekitavad kõlarid õhukesse telekasse paraku enam ei mahu.

Ainukeseks kõrvupaitavaks lahenduseks on eraldiseisvad kodukino kõlarid, mis võimaldavad võtta filmi- ja muusikaelamustest viimast.

Meie tootevalikus on 2.1, 5.1 ja 7.1 kõlarikomplekte tuntud bändidelt, aga aegajalt nõudlikumale muusikagurmaanile ka 5.2, 7.2, 9.1, 9.2 kõlarikomplekte, mis tänu kahele bassikõlarile tagavad ühtlasema bassi kogu ruumi ulatuses.

Enim valitakse 5.1 kodukino kõlarid, mis sisaldavad kahte põrandakõlarit (esikõlarit), kahte riiulikõlarit (tagakõlarit), ühte keskkõlarit ja ühte bassikõlarit. Antud kooslus võimaldab nautida ruumilist heli ja sügavat bassi, mis filmide vaatamisel aga ka muusika kuulamisel on väga oluline.

Valikus on ka 2.1, 5.1 ja 7.1 kõlarikomplekte, aga aegajalt ka 5.2, 7.2, 9.1, 9.2 kõlarikomplekte, mis ootavad uut audio teadlikku omanikku.

Kui Sul on suuremad nõudmised helipildile, siis soovitame vaadata juba 7.1 , 5.2, 7.2, 9.1, 9.2 kõlarikomplektide poole.

Soovid veenduda, kas pakutavad kodukino kõlarid pakuvad ikka kvaliteetset heli? Sul on võimalus tulla meie esinduskauplusesse, kus hea meelega tutvustame Sulle meie tootevalikut ja erinevalt teistest kaubandusvõrkudest anname võimaluse kuulata/testida erinevaid komplekte, et leiaksid just endale sobiva.

Kodukino kõlarid vajavad loomulikult ka head kodukino ressiiverit ja ka nende valik on meil väga hea.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt