Kasutatud sülearvutid

Näitan 1–24 tulemust 355-st


Kõik sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Igale sülearvutile oleme paigaldanud värske litsentsiga operatsioonisüsteemi, seega on arvuti kasutamiseks kohe valmis.

Vähekasutatud sülearvutid pärinevad Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt, suurem osa neist pole kunagi kontorilaualt lahkunud ja seetõttu väga heas korras.

Kui oled kahevahel, kas soetada poest uus mõnesaja eurone sülearvuti või meilt vähekasutatud sülearvuti, siis otstarbekas on valida neist viimane. Töökindlad äriklassi kasutatud sülearvutid on reeglina paremate näitajatega ja koostekvaliteediga, mistõttu peavad need kokkuvõttes kauemgi vastu kui uuena soetatud odavklass. Kuna oleme äriklassi kvaliteedis veendunud, siis anname igale sülearvutile kaasa garantii.

Äriklassi kasutatud sülearvutid on oma usaldusväärsust tõestanud ja nende soetamine on igati tark valik nii rahalises kui keskkonna-alases mõttes. Kas teadsid, et eelmisel aastal müüsime üle 2400 sülearvuti ja meil on tõsiselt hea meel, et oleme oma koha klientide südameis võitnud.

Loomulikult aitame Sind e-poes ja esinduses alati nõu ja jõuga, anname soovitusi sülearvutite valikul ja varustame vajalike juhtmete, kaablite ja dokkidega.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!