| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i5-9500T 2,2GHz (up to 3,7GHz) |
| Mälu | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD 630 |
| Emaplaat | Intel B360 |
| Ühenduvus | 2 x DisplayPort, 6 x usb, audio in/out, lan |
| Lisad | toiteadapter |
| Meediaseade | CD/DVD-seade puudubArvutile pole kas tehase poolt ette nähtud CD/DVD lugejat või see puudub ja selle asemel on plastikust “pime”
|
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | vähesed kasutusjäljedSeade on kasutatud, kulumist/kasutusjälgi esineb vähe
|
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini i5
Kuumakse al. 16,77 € / 48 kuud
Maksa kolmes osas: 163.34 €, 163.34 €, 163.32 €.
490,00 €
Intel i5-9500T 2,2GHz (up to 3,7GHz), 8GB, 256GB SSD, Intel UHD 630, 2 x DisplayPort, 6 x usb, audio in/out, lan, toiteadapter, CD/DVD-seade puudub, Windows 11 Pro
Laost otsas
Tootekood: 400G4_DM_4
Kategooria: Kasutatud lauaarvutid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 163.33 EUR