HP arvutid

Näitan 1–24 tulemust 46-st

Äriklassi HP arvutid on kasutajate seas väga hinnatud ja nende mudelivalikust leiab igaüks enda vajadustele sobiva.

Äriklassi HP arvutid võib lihtsuse mõttes jagada tornarvutiteks, SFF-arvutiteks, miniarvutiteks, tööjaamadeks ja kõik ühes arvutiteks.

Meie tootevalikus on ainult kallimad ja kvaliteetsemad vähekasutatud äriklassi HP arvutid ja pakume neid keskmiselt kolm korda soodsama hinnasildiga kui nad uuena maksavad.

Tornarvutid on nö püstiseisvad lauaarvutid tööl ja kodus kasutamiseks. Mudeliseeriatest kuuluvad äriklassi HP Compaq Elite CMT (Convertible Minitower) ja MT (Microtower) ning HP Prodesk MT (Microtower) ja TWR (Tower). Korpused on küll erineva suurusega aga sisu on neil kõigil võimekas ja need töökindlad lauaarvutid saavad suurepäraselt hakkama kõigi igapäevatöödega.

SFF (Small Form Factor) korpusega lauaarvutid on väikeste mõõtmetega ja mõeldud kasutamiseks nii tööl kui kodus. SFF-korpusega arvutid on mõeldud neile, kes hindavad lauaarvutite puhul kompaktsust, vaikust ja kena disaini kuna tänu oma väikestele mõõtmetele, ei võta need laual palju ruumi ja näevad ühtlasi head välja. Mudeliseeriatest kuuluvad äriklassi HP Compaq Pro SFF, HP Prodesk SFF, HP Compaq Elite SFF mudelid.

Miniarvutid (Desktop Mini) eripäraks on eriti pisikesed mõõtmed ja see sobib kasutamiseks kontoris või kodus kas töö või multimeedia arvutina. Mudeliseeriatest kuuluvad äriklassi HP Prodesk DM ja HP Compaq Elite DM mudelid.

Tööjaamad on HP Z mudeliseerias, mis on suure potentsiaaliga ega jää hätta ka kõige nõudlikemate tööülesannetega. Jõudlus, innovatsioon ja usaldusväärsus on märksõnad, mis iseloomustavad Z mudeliseeriat kõige paremini. Kui jooksutad keskmiselt rohkem ressurssi nõudvaid rakendusi, siis võimsate mitme tuumaga protsessorite, eraldiseisvate graafikakaartide ja rohke mäluga HP arvutid on õige valik.

Kõik ühes arvutid (All In One) on mahutatud monitoriga ühte korpusesse ja on kompaktsuse osas võrreldavad sülearvutitega. Need HP arvutid näevad välja saledad ja tänu minimaalsele juhtmehulgale ka stiilsed. Kui vajad igapäevatööks suuremat ekraani kui sülearvutil ja samas soovid, et Sinu laud oleks vaba liigsetest juhtmetest ja arvutikastist, siis HP kõik ühes arvutid on just Sinu jaoks. Mudeliseeriatest kuuluvad äriklassi HP Compaq Elite AIO ja HP EliteOne AIO mudelid.

Kui mingil ajahetkel tekib vajadus arvuti võimekust tõsta, siis HP arvutid on lihtsalt upgradetavad. Mälu ja HDD või SSD lisamine on imelihtne ning komponendid on hea saadavusega.

Kõik HP arvutid on vähekasutatud, eelnevalt põhjalikult nii seest kui väljast puhastatud (pluss vajadusel vahetatud termopasta) ja paigaldatud puhas litsentsiga operatsioonisüsteem.

Äriklassi HP arvutid on näidanud ennast kui kvaliteetsed ja kauakestvad töövahendid, seega anname julgelt kõigile lauaarvutitele kaasa garantii.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!