Acer sülearvutid

Acer sülearvutid on enamasti tuntud kui odavklassi sülearvutid, mis soodsa hinnaga püüavad kaubandusvõrkudes paljude kodukasutajate tähelepanu. Ja kuna suurem hulk Acer sülearvuteid kuuluvad odavklassi, siis ärikasutajad enamasti sellele arvutitootjale suuremat tähelepanu ei pööra.

Samas on Acer’il olemas täitsa arvestatavad äriklassi piirimaile kuuluvad sülearvutid, mis paistavad silma oluliselt parema koostekvaliteedi ja töökindlusega.

Odavklassist kõrgemale võib liigitada Chromebook ja Travelmate mudeliseeriad.

Chromebook mudeliseeria on mõeldud eelkõige õpetajatele ja õpilastele, seega sobib hästi nii kooli kui koju. Erinevalt teistest Acer sülearvutite mudeliseeriatest pole operatsioonisüsteemiks mitte Windows vaid Google’i Chrome OS. Ehk siis lihtsustatult öeldes on Sinu töökeskkonnaks Google Chrome brauser, mida paljud arvutikasutajad igapäevaselt kasutavad. Antud mudeliseerias pole midagi üleliigset, ei eraldiseisvaid programme, ega keerukaid sätteid. Chromebook mudeliseerias olevad Acer sülearvutid nõuavad vaid internetti ja saabki hakata kasutama erinevaid Google teenuseid (Gmail, Docs, Google Play jne), mis katab kenasti vähenõudlikuma arvutikasutaja vajadused.

Travelmate mudeliseeria on seevastu mõeldud reisivale ärikasutajale, vahet pole kas reis kestab kontorist koju või kaugemale. Tegemist on kompaktsete sülearvutitega, millega on mugav tööd teha nii kodus, kontoris, bussis, lennukis või kohvikus. Travelmate mudeliseeriasse kuuluvad Acer sülearvutid on varustatud ohtrate liidestega ja peavad hästi vastu igapäevasele aktiivsele kasutamisele.

Mõlemad mudeliseeriad on mõeldud ringi liikuvale arvutikasutajale, mistõttu pole neis vähe kasutust leidvaid ja kaalu tõstvaid meediaseadmeid.

Äriklassi piirimaile kuuluvad Acer sülearvutid on kvaliteetsemad kui sama tootja odavklassi sülearvutid, seega julgeme neid soovitada ja selle kinnituseks anname kaasa ka omapoolse garantii nagu kõikidele teistele äriklassi seadmetele.

Kõik Acer sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt