Apple arvutid

Apple arvutid pole paljude jaoks lihtsalt arvutid, Apple iMac on kombinatsioon suurepärasest disainist, kasutusmugavusest ja mitmekülgsusest.

Apple arvutid on alati hiilanud nii välimuse kui sisu poolest. Lihtsasse ja stiilsesse korpusesse on mahutatud ekraan, protsessor, graafikakaart, kõvaketas, mälu ja muu arvuti tööks vajalik. Tänu sellele puudub eraldiseisev kast ja liigsed juhtmed ning see „kõik ühes arvuti“ võtab laual meeldivalt vähe ruumi.

Apple iMac on Apple nägemus lauaarvutist, mille eesmärgiks on pakkuda parimat arvuti kasutamise kogemust. iMaci iseloomustavad võimas protsessor ja võimekas graafikakaart, mis  aitavad ellu viia ka nõudlikuma kasutaja soovid ja ideed. Apple arvutid tulevad kas 21,5 tollise või 27 tollise värvikirevaja väga hea resolutsiooniga ekraaniga, mille kirgas ja ere pilt paneb Sind unustama kõik ümbritseva.

Apple arvutid äratab ellu võimalusterohke MacOS operatsioonisüsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud just Apple laua- ja sülearvutite jaoks. MacOS toob Sinu arvutisse uuenduslikud tehnoloogiad ja täiustatud funktsioonid, selle operatsioonisüsteemi kasutamist naudid iga päev.

Apple iMac hinnad algavad uuena üldjuhul 1200 eurost 21,5 tollise ekraan puhul ja 2300 eurost 27 tollise ekraani puhul aga meie toome Apple arvutid Sinuni vähekasutatuna keskmiselt kaks korda soodsama hinnaga.

Apple arvutid on ennast tõestanud brändile iseloomuliku kvaliteedi ja töökindlusega, seega anname julgelt müüdavatele lauaarvutitele kaasa garantii.

Kõik arvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.