Apple sülearvutid

Näitan kõiki 6 tulemust

Apple sülearvutid pole paljudele kasutajatele pelgalt sülearvutid, see on osa elustiilist, kus märksõnadeks on suurepärane disain, kasutusmugavus ja mitmekülgsus.

Meie tootevalikus on MacBook Air mudeliseeria sülearvutid, mille hinnad uuena algavad üldjuhul 1000 eurost ja MacBookPro mudeliseeria sülearvutid, mille maksumus uuena algab 1500 eurost. Meie toome Sinuni Apple sülearvutid aga keskmiselt kaks korda odavama hinnaga ning nad töötavad ideaalselt.

MacBook Air mudeliseerias on kõige taskukohasemad Apple sülearvutid. Sobivad suurepäraselt neile, kes soovivad Apple toodetega tutvust teha või vajavad kvaliteetset ja stiilset igapäevakaaslast, mida tänu üliõhukesele korpusele on ka mugav kaasas kanda. MacBook Air’iga toimib kõik meeldivalt kiiresti, alates veebi sirvimisest kuni fotode töötlemiseni.

MacBook Pro mudeliseeria viib sülearvutite jõudluse ja mobiilsuse uuele tasemele. Tipptasemel eraldiseisev ja energiasäästlik graafika, suure jõudlusega protsessorid ja värvikirev ekraan aitavad ellu viia ka kõige nõudlikuma kasutaja soovid ja ideed. Need Apple sülearvutid saavad hakkama nii videode kodeerimise, 3D-mudelite renderdamise aga ka teiste ressursinõudlike tööülesannetega.

Kõik Apple sülearvutid äratab ellu võimekas macOS operatsioonisüsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud just Mac’i riistvara jaoks. MacOS toob Sinu sülearvutisse uuenduslikud tehnoloogiad ja täiustatud funktsioonid, selle operatsioonisüsteemi kasutamist naudid iga päev.

Apple sülearvutid on ennast tõestanud brändile iseloomuliku kvaliteedi ja töökindlusega, seega anname julgelt müüdavatele sülearvutitele kaasa garantii.

Kõik sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

%
595,00 
%
895,00 
%
525,00 
%
925,00 
Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt