Dali kõlarid

Dali kõlarid valmivad käsitööna Taanis ja taanlased juba teavad, kuidas kvaliteetset helitehnikat valmistada. Lisaks kõrgelt hinnatud Dali’le tulevad ju Taanist veel mitmed teised tuntud tegijad nagu Bang & Olufsen, Dynaudio, Audiovector ja Jamo, mis on samuti meie tootevalikus esindatud.

Dali (Danish Audiophile Loudspeaker Industries) on tipptasemel kõlareid valmistanud juba aastast 1983 ja olnud audiofiilide lemmik juba aastakümneid. Ja siin pole ka midagi imestada, Dali kõlarid on kena põhjamaise disainiga ja väga loomutruu heliga, igas kõlaris on tunda meistrite puudutust ja panust. Need on kõlarid, mille eesmärgiks on muusika esitamine kuulajale moonutusteta, just sellisena nagu muusik stuudios on seda esitanud ja Dali kõlarid saavad sellega vingelt hakkama. Kes ei sooviks selliseid kõlareid oma koju?

Jah, olid ajad, kus Dali tippkvaliteediga tooteid said endale lubada vaid paksema rahakotiga muusikagurmaanid aga Dali tuli vastu ka hinnatundlikumale kliendile ja juba mõnda aega on Dali tootevalikus suurepärase heliga kõlariseeriaid, mis on kättesaadavad ka laiemale tarbijaskonnale ja mille kvaliteedi ja hinna suhe on enam kui hea.

Head hinna ja kvaliteedisuhet ilmestavad ka mitmed auhinnad, mida Dali kõlarid viimasel kümnendil on saanud nii What HiFi? kui EISA poolt. Ehk siis Dali tooteid on kõrgelt hinnanud oma ala eksperdid nii siinpool kui sealpool suurt lompi ja need eksperdid niisama lihtsalt kõrgeid hindeid välja ei jaga. Mainimata ei saa jätta ka ülevaateid ja hinnanguid Dali kõlarite kohta, mis on kõikvõimalikes meediaväljaannetes olnud alati positiivsed.

Dali tootevalikus on esindatud nii põrandakõlarid, riiulikõlarid, keskkõlarid, bassikõlarid kui ka kodukino komplektid. Need kõrgklassi tooted ei vanane ei moraalselt ega füüsiliselt, need kestavad pikki-pikki aastaid. Meie tootevalikus olevad Dali kõlarid ongi vähekasutatud ja garantiiga ning olenemata kõlariseeriast väga hea hinnaga.

Kui Sa hindad kristallselget ja loomutruud heli, siis on Dali kõlarid Sinu jaoks.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.