Dell arvutid

Näitan kõiki 22 tulemust

Äriklassi Dell arvutid on teada-tuntud kui töökindlad, turvalised ja usaldusväärsed töövahendid, mis näevad töölaual ühtlasi stiilsed välja.

Meie tootevalikus on ainult kallimad ja kvaliteetsemad vähekasutatud äriklassi Dell arvutid ja pakume neid keskmiselt kolm korda soodsama hinnaga kui nad uuena müügil on.

Äriklassi kuuluvad Optiplex ja Precision mudeliseeriad ning nende hulgast leiab igaüks endale sobiva arvuti.

Optiplex mudeliseeria tuleneb sõnadest “opti” ja “plex”, millest esimene tähendab optimaalset ja teine arvuti osasid/komponente. Need optimaalsed Dell arvutid sobivad suurepäraselt nii ärikasutajatele, avalikule sektorile, koolidele kui ka kodukasutajatele. Optiplex mudeliseeria arvutid on näitajate poolest piisavalt võimekad ja jäta Sind hätta üheski olukorras. Antud mudeliseerias leiab nii tavamõõdus tornarvuteid kui ka väikeste mõõtmetega SFF (Small Form Factor) ja väga väikeste mõõtmetega USFF (Ultra Small Form Factor) korpusega lauaarvuteid. Samuti ei puudu mudeliseeriast kõik ühes AIO (All In One) arvutid, mis võtavad laual meeldivalt vähe ruumi ja puudub tavapärane juhtmerägastik.

Precision mudeliseerias on tõsised Dell tööjaamad, mis on mõeldud jooksutama ressursimahukaid rakendusi. Antud mudeliseeria sobib ideaalselt graafilistele disaineritele, arhitektidele ja videotöötlusega tegelevatele kasutajatele aga ka neile, kes kasutavad igapäevaselt suuremat jõudlust nõudvaid rakendusi. Samuti sobib Precision mudeliseeria kasutamiseks väiksema või keskmise suurusega ettevõtte serverina. Need võimsad Dell arvutid tulevad nii tavamõõdus korpusega aga ka väikeste mõõtmetega SFF (Small Form Factor) korpusega, mis võtavad vähem ruumi.

Kui mingil ajahetkel tekib vajadus arvuti võimekust tõsta, siis Dell arvutid on lihtsalt upgradetavad. Mälu ja HDD või SSD lisamine on imelihtne ning komponendid on hea saadavusega.

Kõik Dell arvutid on vähekasutatud, eelnevalt põhjalikult nii seest kui väljast puhastatud (pluss vajadusel vahetatud termopasta) ja paigaldatud puhas litsentsiga operatsioonisüsteem.

Äriklassi Dell arvutid on näidanud ennast kui kvaliteetsed ja kauakestvad töövahendid, seega anname julgelt kõigile lauaarvutitele kaasa garantii.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!