Dell monitorid

Näitan kõiki 2 tulemust

Dell monitorid on ühed enimhinnatud, usaldusväärsemad ja kvaliteetsemad monitorid maailmas ja paljude tava- ja profikasutajate kindlad lemmikud.

Monitorid pärinevad Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt, kes samuti kvaliteedi osas järeleandmisi pole teinud.

Meie valikus ongi parimatest parimad ja Delli puhul on nendeks P-seeria ja U-seeria monitorid.

P-seeria (P nagu Professional) monitorid on mõeldud äriklassile. Need monitorid on välimuselt lihtsad kuid pakuvad samas kõrget kontrastust, hämmastavalt erksaid värve ja laia valikut sisendeid (näiteks VGA, DVI, DisplayPort). Antud seeria Dell monitorid on reguleeritava kõrgusega, neid saab pöörata vertikaalasendisse (PIVOT funktsioon) ja kallutada, mis teeb sellest ideaalse monitori koju, kooli või kontorisse.

U-seeria (U nagu Ultrasharp) monitorid on pakuvad veelgi tõetruumat värvilahendust, paremaid võimalusi värvide reguleerimiseks ja suuremat valikut sisendeid. Need välimuselt uhked nõudliku äriklassi Dell monitorid on mõeldud täppistöö tegemiseks. Antud seeria monitorid sobivad ideaalselt foto- ja videotöötlejatele kuna tulevad tehase poolt kalibreeritud värvidega.

Kõik P-seeria ja U-seeria Dell monitorid on loomulikult IPS paneeliga, mis tähendab paremat värviküllasust, värvide täpsust ja oluliselt laiemat vaatenurka kui seda pakuvad tavalised TN paneeliga monitorid. Lisaks on monitorid äriklassile omase mattekraaniga ja minimaalselt FullHD resolutsiooniga.

Kõik Dell monitorid on vähekasutatud,  eelnevalt puhastatud ja kontrollitud ning tulevad loomulikult garantiiga nagu kvaliteetsetele ja aastaid kestvatele töövahenditele kohane.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!