Dell sülearvutid

Näitan 1–24 tulemust 111-st

Dell sülearvutid, disainilt need, kas meeldivad (enamasti) või siis vastupidi, ei tekita erilisi emotsioone, kuid tegu on kindlasti ühe edukaima ja müüduima arvutitootjaga brändiga.

Seda põhjusel, et kõik sülearvuti detailid on hästi läbi mõeldud, on kvaliteetsed ja kestavad kaua. Seda siis muidugi vaid äriklassi sülearvutite valdkonnas, kuhu kuuluvad Latitude ja Precision mudeliseeriad.

Nende hulgast leiad sobiva mudeli näol lahenduse kõigile oma vajadustele, kui vaid eelarve lubab, sest keskmiselt maksavad uued Latitude mudeliseeria sülearvutid 1200 eurot ja Precision mudeliseeria sülearvutid 2000 ja enam eurot. Meie poolt pakutavad vähekasutatud Dell sülearvutid jõuavad Sinuni ligikaudu kolm korda soodsamalt nende algsest hinnast.

Latitude mudeliseeria on mõeldud kõigile, kes väärtustavad koostekvaliteeti, turvalisust ja mobiilsust. Antud mudeliseeria on ettevõtete ja nõudlike kodukasutajate kindel eelistus, kuna tootevalikust leiab igaüks endale sobiva töövahendi. Valikus on erineva ekraanisuuruse, kaalu ja võimsusega sülearvutid, mis ei jäta Sind hätta üheski olukorras.

Precision mudeliseerias on tõsised Dell tööjaamad, mis on mõeldud jooksutama ressursinõudlikke programme. Antud mudeliseeria sobib ideaalselt graafilistele disaineritele, videotöötlusega tegelevatele kasutajatele aga ka teistele, kes kasutavad igapäevaselt suuremat jõudlust nõudvaid programme. Antud mudeliseeria erinebki Latitude mudeliseerias eelkõige kiiremate ja võimsamate protsessorite ning eraldiseisvate graafikakaartide poolest.

Kõik Dell sülearvutid on lihtsalt upgradetavad (mälu, aku, HDD/SSD lisamine) ning komponendid on hea saadavusega. Samuti on kõik Latitude ja Precision mudeliseeria sülearvutid dokitavad, mis teeb sülearvutite kasutamise väga mugavaks ja lihtsaks.

Äriklassi Dell sülearvutid on ennast tõestanud kvaliteetsete ja kauakestvate töövahenditena, seega anname julgelt müüdavatele sülearvutitele kaasa garantii.

Kõik Dell sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

%
875,00 
250,00 
%
155,00 
280,00 
%
495,00 
%
255,00 
%
490,00 
465,00 
430,00 
275,00 
360,00 
410,00 
320,00 
295,00