HP sülearvutid

Näitan 1–24 tulemust 143-st

HP sülearvutid oleme oma valikusse võtnud põhjusega.

Paljud äri- ja erakliendid hindavad Hewlett-Packard sülearvuteid just lisade rohkuse (näiteks ID-kaardilugeja) ja kena disaini poolest. HP tootevalik on väga lai, toodetakse nii odavaid netbooke, kui ka tööjaamu professionaalsele kasutajale.

Meie tootevalikus on ainult kallimad ja kvaliteetsemad äriklassi sülearvutid, mille maksumus uuena algab üldjuhul Probook mudeliseerial alates 700 eurost, Elitebook mudeliseerial alates 1000 eurost ja Zbook mudeliseerial jäävad hinnad vahemikku 1500 kuni 3500 eurot. Meie pakutavad vähekasutatud HP sülearvutid on aga keskmiselt kolm korda odavama hinnaga ning nad töötavad laitmatult.

Probook mudeliseeriasse kuuluvad keskmise hinnaga sülearvutid, mils on mõeldud laiatarbe töökoha ja tavakasutuse jaoks, samas on nad siiski äriklassile omase kvaliteedi ja töökindlusega.

Elitebook mudeliseerias on kõrgema hinna ja kvaliteediga sülearvutid, mille kergmetall sulamist korpused on eriti vastupidavad väänetele ja painetele. Seega ideaalne valik neile, kes peavad sülearvutit kaasas kandma ja erinevates tingimustes kasutama.

ZBook mudeliseerias on võimsate protsessorite ja eraldiseisvate graafikakaartidega HP sülearvutid, mis sobivad eriti nõudlikule kasutajale. ZBook mudeliseeria on mõeldud graafikatöötlusprogrammide ja teiste ressursinõudlike rakenduste jooksutamiseks.

Kõik HP sülearvutid on lihtsalt upgradetavad (mälu, aku, HDD/SSD lisamine) ning komponendid on hea saadavusega. Samuti on kõik Elitebook, Zbook ja osaliselt ka Probook mudeliseeria sülearvutid dokitavad, mis tähendab, et kasutusmugavus ja lihtsus tõuseb kordades.

Äriklassi HP sülearvutid on ennast tõestanud kvaliteetsete ja kauakestvate töövahenditena, seega anname julgelt müüdavatele sülearvutitele kaasa garantii.
Kõik HP sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

425,00 
430,00 
%
390,00 
%
195,00 
%
185,00 
%
150,00 
%
195,00 
%
275,00 
%
390,00 
%
675,00 
Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt