Lenovo arvutid

Näitan kõiki 11 tulemust

Lenovo arvutid ja nende (varasemalt IBM) ThinkCentre ja ThinkStation mudeliseeriad on pikka aega teada/tuntud kui usaldusväärsed ja töökindlad äriklassi lauaarvutid, mis on paljude ettevõtete ja nõudlike kodukasutajate kindel eelistus.

Meie tootevalikus on ainult kallimad ja kvaliteetsemad vähekasutatud äriklassi Lenovo arvutid ja pakume neid keskmiselt kolm korda soodsama hinnasildiga kui nad uuena maksavad.

Lenovo arvutid on jagatud kaheks, ThinkStation mudeliseeriaks ja ThinkCentre mudeliseeriaks.

Lenovo ThinkCentre E-mudeliseerias ja M-mudeliseerias on usaldusväärsed ja produktiivsed lauaarvutid, mis sobivad ideaalselt kasutamiseks kontorites, koolides aga ka kodudes. Need suurepärased arvutid on stabiilsed ja kergesti hallatavad ja on igale arvutiomanikule või IT-meeskonnale õnnistuseks. Antud mudeliseerias leiab nii tavamõõdus tornarvuteid kui ka väikeste mõõtmetega SFF (SmallFormFactor) ja väga väikeste mõõtmetega USFF (Ultra SmallFormFactor) korpusega lauaarvuteid.

ThinkStation E-mudeliseeria, S-mudeliseeria, P-mudeliseeria ja D-mudeliseeria tööjaamad pakuvad parimat jõudlust. Need võimaldavad jooksutada ressursinõudlikke rakendusi stabiilselt ja kiirelt ning viia ellu ajakriitilisi ülesandeid kiiremini. Need Lenovo arvutid sobivad ideaalselt arhitektidele, disaineritele, meditsiini- ja teadustöötajatele, tarkvaraarendajatele, inseneridele ja kõigile teistele, kes vajavad tavapärasest suutlikumat töövahendit võimsa protsessori ja suutliku graafikakaardi näol. Samuti kasutavad paljud väikefirmad neid arvuteid ka serverina.

Vajadusel on kõik Lenovo arvutid väga lihtsalt upgradetavad. Mälu ja HDD või SSD lisamine on imelihtne ning komponendid on hea saadavusega.

Kõik Lenovo arvutid on vähekasutatud, eelnevalt põhjalikultnii seest kui väljast puhastatud (pluss vajadusel vahetatud termopasta) ja paigaldatud on puhas litsentsiga operatsioonisüsteem.

Äriklassi Lenovo arvutid on näidanud ennast kvaliteetsete ja kauakestvate töövahenditena, seega anname julgelt kõigilelauaarvutitele kaasa garantii.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt