Lenovo sülearvutid

Näitan 1–24 tulemust 89-st

Lenovo sülearvutid ja nende (varasemalt IBM) ThinkPad mudeliseeria on pikka aega olnud äriklassi sülearvutite teenäitajaks.

Disainilt on ThinkPad mudeliseeria sülearvutid läbi aegade olnud konservatiivse ja minimalistliku stiiliga, tänu millele on antud brändile truuks jäänud suur hulk kasutajaid.

Äriklassi Lenovo sülearvutid võivad uuena ostes olla natuke krõbedama hinnasildiga võrreldes teiste tuntud brändidega aga ThinkPad mudeliseeria ongi mõeldud eelkõige nõudlikule ja professionaalsele kasutajale, kes ootab sülearvutilt töökindlust, kasutajamugavust ja pikka iga.

Meie tootevalikus on ainult parimatest parimad Lenovo sülearvutid, pakume ThinkPad X mudeliseeriat, mille maksumus uuena algab 1000 eurost, ThinkPad T mudeliseeriat, mille maksumus uuena algab samuti 1000 eurost ja muidugi ThinkPad W mudeliseeriat, mille hind uuena jääb vahemikku 1700 kuni 2700 eurot. Meilt on võimalik soetada vähekasutatud äriklassi Lenovo sülearvuteid aga keskmiselt kolm korda odavama hinnaga!

ThinkPad X mudeliseeria sülearvutid on ideaalsed palju ringi liikuvale kasutajale. Õhuke disain, kerge kaal ja pikk akukestvus on märksõnad, mis iseloomustavad X mudeliseeriat kõige paremini. Sealjuures pole tehtud järeleandmisi jõudluse osas ja kõik tööd saab tehtud ka nõudlikum kasutaja.

ThinkPad T mudeliseeria on ThinkPad lipulaev ja kasutajate lemmik juba pikki aastaid. Magneesium sulamist korpus, hea ekraan ja võimekas sisu teevad antud mudeliseeriast ideaalse kaaslase nii tööle kui koju.

ThinkPad W mudeliseerias on tipptasemel tehnoloogiaga tööjaamad, mis pakuvad suuremat võimsust ja kiiret graafkat. Sobib suurepäraselt kõigile, kes vajavad sülearvutit graafikatöötluseks ja ressursinõudlike programmide käitamiseks.

Lenovo sülearvutid on lihtsalt upgradetavad (mälu, aku, HDD/SSD lisamine) ning komponendid on hea saadavusega. Lisaks on kõiki ThinkPad X/T/W mudeliseeria sülearvuteid võimalik kasutada dokis, mis teeb nendega töötegemise eriti mugavaks ja lihtsaks.

Äriklassi Lenovo sülearvutid on ennast tõestanud kvaliteetsete ja kauakestvate töövahenditena, seega anname julgelt müüdavatele sülearvutitele kaasa garantii.

Kõik Lenovo sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

%
295,00 
%
250,00 
%
345,00 
%
375,00 
%
425,00 
%
270,00 
%
575,00 
%
245,00 
%
695,00 
Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt