Ordi arvutid

Ordi arvutid pole võõrad ühelegi eestlasele kuna Ordi näol on tegemist kodumaise ettevõttega, kelle põhitegevusalaks on juba pikki aastaid olnud arvutite komplekteerimine ja müük.

Ordi toodab oma kaubamärgi nime all arvuteid nii kodukasutajatele, ettevõtetele kui riigiasutustele. Meie poolt pakutavad Ordi arvutid ongi pärit Eesti suurettevõtetelt, kes neid esimesel ringil heaperemehelikult kasutanud on.

Ordi arvutid sobivad hästi neile, kes arvutitega esimesi samme teevad või kelle eelarve piiratud on. Arvutid sobivad suurepäraselt igapäevatöödeks, veebi lehitsemiseks ja videote vaatamiseks. Meil on valikus ka hästi soodsa hinnaga monitore, seega saab arvutikomplekti kätte taskukohase hinnaga.

Kui mingil ajahetkel tekib vajadus arvuti võimekust tõsta, siis Ordi arvutid on lihtsalt upgradetavad. Mälu ja HDD või SSD lisamine on imelihtne ning komponendid on hea saadavusega.

Kõik arvutid on vähekasutatud, põhjalikult nii seest kui väljast puhastatud (pluss vajadusel vahetatud termopasta) ja paigaldatud puhas litsentsiga operatsioonisüsteem.

Nagu kõik meie poolt pakutavad tooted, tulevad ka Ordi arvutid loomulikult garantiiga, millega kaasneb kindlustunne, et tegemist on kvaliteetse kaubaga.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.