| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel IRIS Xe |
| Ekraan | 13,5" |
| Resolutsioon | 2256 x 1504 |
| Ühenduvus | 1 x usb, 1 x USB-C, bluetooth, wifi |
| Lisad | klaviatuuri taustavalgustus, laadija, puutetundlik ekraan, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | 1 USB-C pesa rikkis, aku kestvus 5h+Aku kestvus tavakasutusel on 5-7 tundi sõltuvalt intensiivsusest. Meie akuprognoos ei ole teoreetiline, vaid tugineb põhimõttele, et arvutit kasutatakse pausideta, normaalse ekraaniheledusega.
, C (rahuldav)Seadet on kasutatud keskmisest rohkem. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike.
, defekt (vaata pilti), korpuse nurgas väike löögi jälg, kummijalad puudu |
| Garantii | 3 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Microsoft Surface Laptop 5 for Business
Kuumakse al. 13,76 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 116.67 €, 116.67 €, 116.66 €.
625,00 € Algne hind oli: 625,00 €.350,00 €Current price is: 350,00 €.
Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 13,5", 2256 x 1504, 1 x usb, 1 x USB-C, bluetooth, wifi, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, puutetundlik ekraan, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: Surface_Laptop_5_for_Business
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!








Inbank jaga osadeks 3 x 116.67 EUR