Dell Latitude

Näitan 1–24 tulemust 56-st


Dell Latitude mudeliseeria on mõeldud kõigile arvutikasutajatele, kes väärtustavad sülearvutis koostekvaliteeti, turvalisust ja mobiilsust. Hea koostekvaliteet paistab silma absoluutselt kõikjalt … kasutatud materjalides, ekraanipaneelides, klaviatuurides, ekraanihingedes, tugevdatud korpustes jne. Delli insenerid on andnud endast kõik, et muuta sülearvuti eluiga võimalikult pikaks.

Dell Latitude mudeliseeria suureks plussiks on juba kümmekond aastat ühtsel standardil baseeruv dokkimisvõimalus, mis on väga teretulnud kuna sülearvuti vahetamisel saab olemasolevat dokki rõõmsalt edasi kasutada. Ühine dokkimissüsteem toimib kõigi 5000, 6000 ja 7000 E-seeria mudelite puhul.

Uutelt Latitude tippmudelitelt on Dell mudelinime eest E-tähe eemaldanud ja sellega läheb paraku hingusele ka kõigi E-mudelitega ühilduv dokkimissüsteem. Sellest on muidugi esmapilgul väga kahju aga eks Dell soovib samuti ajaga kaasas käia. Tulevik saab olema ThunderBolt dokkide päralt, mis võimaldab põhimõtteliselt dokiga ühendada ükskõik missuguse tootja sülearvuti. Aga seni kui E-seeria mudelid meil müügil on, saab edukalt kasutada ka E-seeria dokke ;)

Dell Latitude tootesortimendis on 3000, 5000, 6000 ja 7000 mudeliseeria, mille hulgast leiab igaüks endale kindlasti sobiva konfiguratsiooniga sülearvuti.

Dell Latitude 3000 mudeliseeria on välja kasvanud kunagiselt Dell Vostro mudeliseeriast ja on nö odavklassi/äriklassi piiri peal. Antud mudeliseeria arvutid sobivad nii koju, kooli kui kontorisse, kuid antud mudeliseerialt ei maksa oodata võimsat töölooma. Selle mudeliseeria arvutid saavad kenasti hakkama kontoritarkvara jooksutamisega ja interneti lehitsemisega aga ressursimahukamad tegevused võiks jätta 5000, 6000 ja 7000 mudeliseeriale.

Dell Latitude 5000 mudeliseerias on üks vastupidavamaid äriklassi sülearvuteid, taludes rohkem teste kui ükski teine. Stiilse välimuse ja paindliku konfiguratsiooniga sülearvutid, mis sobivad suurepäraselt kasutamiseks (kodu)kontoris statsionaarsena dokis või mobiilsena tööülesannete täitmiseks erinevates asukohtades.

Dell Latitude 6000 mudeliseeria on hea kombinatsioon jõudlusest ja vastupidavusest, sellel mudeliseerial on olemas kõik, mida ühelt äriklassi arvutilt ootaks.

Dell Latitude 7000 mudeliseeriasse kuuluvad Latitude seeria lipulaevad, mis on kenad, õhukesed, võimsad ja mõeldud eelkõige nõudlikumale arvutikasutajale.

Üldiselt ei soovita Dell Latitude mudeliseeriates väga kinni olla, soovitame vaadata ja võrrelda kõigi nende mudeliseeriate konfiguratsioone ning valida nende näitajate põhjal välja just see õige. Võib kindel olla, et antud mudeliseeria sülearvutid teenivad Sind pikalt ja ustavalt.

Äriklassile iseloomulikult on kõik Dell Latitude sülearvutid lihtsalt upgradetavad. Mälu lisamine, HDD/SSD vahetamine on imelihtne ja sellega saab hakkama igaüks.