Dell Optiplex

Näitan kõiki 12 tulemust

%
365,00 
%
425,00 
%
425,00 

Dell Optiplex mudeliseeria on olnud pikka aega paljude ettevõtete, riigiasutuste ja koolide lemmik aga meiega leiab tihti tee ka kodukasutajate lauale kuna vähekasutatuna on nende äriklassi lauaarvutite hinnad taskukohased kõigile.

Kas teadsid, et Optiplex tuleneb sõnadest „opti“ ja „plex“, millest esimene tähendab „optimaalset“ ja teine „arvuti komponente“? Juba nimigi viitab sellele, et antud mudeliseeria lauaarvutid on piisavalt võimekad ja äriklassile iseloomulikult lihtsalt laiendatavad/upgrade’itavad.

Dell Optiplex tootesortimendis on mudeliseeriad küll pidevas muutumises aga siinkohal tooks välja hetkel aktuaalsed mudeliseeriad, mille seast leiad kindlasti endale sobiva konfiguratsiooniga lauaarvuti:

Dell Optiplex 3000 mudeliseerias on soodsamad lauaarvutid, mis on ette nähtud katma ettevõtte põhivajadusi.

Dell Optiplex 5000 mudeliseerias (võttis üle 2016 aastal varasema 7000 mudeliseeria) on täiustatud lauaarvutid äri jaoks, millel on suurepärane turvalisus, konfigureeritavus ja juhitavus.

Dell Latitude 7000 mudeliseerias (võttis üle 2016 aastal varasema 9000 mudeliseeria) on preemium-klassi lauaarvutid, mis on maksimaalse jõudluse ja kompaktse disainiga.

Samas ei soovita Dell Optiplex mudeliseeriate kirjeldustes väga kinni olla, soovitame pigem vaadata konkreetsete mudelite konfiguratsioone ja nende andmete ning korpuse suuruse järgi valida välja sobiv mudel. Ja korpuste osas on ka valik tõeliselt rikkalik:

Tower – täismõõdus korpusega lauaarvuti.

SFF (Small Form Factor) – vähendatud mõõdus korpusega lauaarvuti, mis võtab töölaual oluliselt vähem ruumi.

USFF (Ultra Small Form Factor) / Micro (Micro Form Factor) – kõige pisema korpusega lauaarvutid Dell Optiplex mudeliseeriast. Tänu pisikestele mõõtmetele on arvutil palju paigaldamisvõimalusi, paigalda saab kasvõi töölaua plaadi alla või monitori taha.

AIO (All In One) – kõik ühes lauaarvutid, mis võimaldavad hoida töölaua mõnusalt puhtana kuna kõik vajaminev on paigutatud monitoriga ühte korpusesse. Tänu sellele on töölaual ka oluliselt vähem juhtmeid tolmu kogumas ja kasutades näiteks juhtmevaba klaviatuuri ja hiirt, jääbki ainukeseks juhtmeks arvuti voolujuhe. Seega kui soovid minimalistlikku lähenemist, siis kõik ühes lauaarvuti on Sinu jaoks õige valik või vähemalt alternatiiv sülearvutile, mida kaasas ei kanta.

Eks erinevatel korpustel on erinev arv liidesed ja ühendumisvõimalusi, seega alati tasub enne ostu veenduda, kas soovitud mudeli ühendumisvõimalustest Sulle piisab. Näiteks USFF/Micro mudelid on nii väikesed, et neil puudub optiline seade, PCI-pesa ja ühendusvõimalused on oluliselt tagasihoidlikumad kui suuremate korpustega arvutitel. Tavamõõdust väiksematel kastidel on seevastu aga väiksem voolutarve ja need ruumisäästlikumad.

Kõik selle mudeliseeria arvutid tulevad reeglina Core i3, i5 või i7 protsessoriga aga liigub ka AMD protsessoritega mudeleid.

Kvaliteedist pole mõtet isegi pikalt kirjutada, hea koostekvaliteet ja töökindlus kuvab läbi kõikjalt ning kaasa tuleva garantiiga me seda ka kinnitame.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt