Dell XPS

Näitan kõiki 6 tulemust


Dell XPS mudeliseerias on pilkupüüdvalt kauni disaini ja võimeka sisuga ultrabookid, mis teevad silmad ette paljude teiste brändide õhukestele rüperaalidele

Innovaatilise Dell XPS ekraaniääred on niivõrd kitsad, et juba ainuüksi see aspekt kutsub seda mudelit soetama. Kes ei sooviks võimalikult väikeste mõõtude juures võimalikult suurt ekraani!? Dell XPS 13 on kõigest tavalise 11-12 tollise sülearvuti ja Dell XPS 15 kõigest tavalise 13-14 tollise sülearvuti mõõtu.

Dell ise näeb XPS sihtrühmana kodu, kodukontori ja erinevate suurustega organisatsioonide ja ettevõtete arvutikasutajaid, kes oskavad hinnata kõrge kvaliteedi- ja viimistlustasemega sülearvuteid. Ja seda need sülearvutid kindlasti ka on.

Dell XPS tootesortimendis on 13 ja 15 mudeliseeria ja nagu arvata võib, tähistavad need numbrid mudelinimes ekraani suurusi tollides. Mõlema suurusega vapustava pildiga ekraanid on kas FullHD (1920x1080) või suisa 4K (3840x2160) resolutsiooniga ja neid liigub ka puutetundlikena.

Siinjuures on oluline ära märkida, et Dell XPS 13 ja Dell XPS 15 kasutavad erinevaid protsessoreid. Kui väiksema ekraaniga mudeliseerias on kasutuses ultrabookidele iseloomulikud „U“ (ultra low voltage) tähisega protsessorid, mis on madalama voolutarbega, siis suurema ekraaniga mudeliseerias on kasutusel võimsad neljatuumalised „HQ“ tähisega protsessorid, mis on lisaks ka kõrge graafilise võimekusega.

Ja kui selline võimas neljatuumaline protsessor tuleb käsikäes koos eraldiseisva graafikakaardiga, on sellise konfiguratsiooniga Dell XPS iga disaineri või videotöötleja unistus. Enamikele arvutikasutajatele piisab loomulikult integreeritud graafikakaardist, mis enamasti Dell XPS mudelites kasutusel on.

Seega leiab Dell XPS mudeliseeriast endale igaüks sobiva mudeli kuna olenevalt konfiguratsioonist on valikus erineva suuruse ja resolutsiooniga puutetundlikud- ja tavaekraanid, integreeritud ja eraldiseisvad graafikakaardid ning säästlikud ja võimsad protsessorid. Ja see kõik ilusa, stiilse ja vastupidava kesta sees.

Kui soovid soetada võimalikult õhukest, töökindlat ja suurepärase disainiga võimekat ultrabooki igapäevatööks, siis Dell XPS ultrabook on just Sinu jaoks loodud.