Lenovo ThinkPad

Näitan 1–24 tulemust 86-st

%
295,00 
%
250,00 
%
345,00 
%
375,00 
%
425,00 
%
270,00 
%
575,00 
%
245,00 
%
695,00 
%
845,00 

Lenovo Thinkpad mudeliseeria on spetsiaalselt loodud ärikasutuseks. Selles mudeliseerias olevad sülearvutid sobivad ideaalselt kontorisse, kodukontorisse ja nõudlikumale arvutikasutajale kooli ja koju. Kindel on see, et ThinkPad mudeliseerias on parimatest parimad aga kuidas nende sülearvutite seas orienteeruda, kui ees- ja järelliiteid on mudelitel nii palju (T, X, L, W, P, E, Edge, Yoga jne), et silme ees kirjuks võtab?

Lenovo äriklassi sülearvutite markeeringud pole juhuslikud, enamasti räägib iga täht või number midagi kasulikku antud sülearvuti kohta, kasvõi näiteks seda, kui suure ekraaniga see sülearvuti on, missuguse tootja protsessorit see kasutab, kas tegemist on ultrabookiga või hoopis tööjaamaga jne. See teadmine võimaldab Lenovo ThinkPad sülearvuti valikul paremini orienteeruda, ilma et peaks iga kord spetsifikatsioone lähemalt vaatama.

Osad Lenovo Thinkpad mudeliseeria mudelid algavad tähega, millele järgnevad kolm numbrit ja mille lõpus võib omakorda esineda täht. See on kusjuures parim numbriskeem kuna annab arvuti kohta enim infot. Siinkohal on heaks näiteks Lenovo ThinkPad T480s, milles esimene T-täht viitab T-mudeliseeriale, number 4 ekraani suurusele (14 tolli), number 8 generatsioonile ja number 0 protsessori tootjale. Enamasti ongi viimaseks numbriks 0, mis viitab Inteli protsessorile aga võib olla ka number 5, mis viitab AMD protsessorile. Mudelinime taga järelliitena olev s-täht viitab antud mudeli õhemale ja kergemale versioonile, samas kui p-täht mudeli võimsamale tööjaamalikumale versioonile.

Osad Lenovo ThinkPad mudeliseeria mudelid algavad tähega, millele järgnevad 2 numbrit. Siinkohal on heaks näiteks Lenovo ThinkPad P50, mille esimene P-täht viitab P-mudeliseeriale, number 5 ekraani suurusele (15 tolli) ja number 0 siinkohal generatsioonile, mitte enam protsessori tootjale.

Eeltoodud numbriskeem on kasutusel enne 2020 toodetud mudelite puhul. Pärast seda võttis Lenovo kasutusele uuema ja lihtsama numbriskeemi. Näiteks Lenovo ThinkPad T490 järeltulija Lenovo ThinkPad T14 mudelinimes esimene T-täht viitab T-mudeliseeriale ja number 14 ekraani suurusele (14 tolli). Igal järgneva generatsiooni puhul jääb mudelinimi samaks, lisandub lihtsalt märge generatsiooni kohta (Gen 2, Gen 3 jne).

Paraku kõik Lenovo ThinkPad sülearvutid ei järgi eeltoodud reegleid, on ka selliseid mudeleid, mis eeltoodud numeratsioonidest olulisel määral erinevad. Nagu näiteks Lenovo ThinkPad X1 Carbon 1st Gen või Lenovo ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen. Sellisel loeb mudelinimest välja, et tegemist on kerge ja õhukese Lenovo ThinkPad X-mudeliseeriaga ja vastavalt siis kas esimese või teise põlvkonnaga. Yoga omakorda viitab sellele, et antud mudeli ekraan on 360 kraadi ulatuses pööratav.

Lenovo ThinkPad mudeliseeriate nimekiri on muljetavaldav ja nende vahel orienteerumine võib olla keeruline, kui puudub alltoodud teadmine:

Lenovo Thinkpad X-mudeliseerias olevad 12-14 tolliste ekraanidega mobiilsed sülearvutid on mõeldud aktiivselt ringi liikuvale arvutikasutajatele, kes vajavad väikest ja kerget sülearvutit aga pole valmis tegema järeleandmisi arvuti võimekuse ja töökindluse osas. X-mudeliseerias on kasutusel alati uusim tehnoloogia, mis tagab kõrge kasutusmugavuse ja vastupidavuse. Mida väiksem ja õhem sülearvuti on, seda täiuslikematest materjalidest see koosnema peab ning Lenovo Thinkpad X-mudeliseeria puhul see nõnda ka on.

Lenovo ThinkPad T-mudeliseerias olevad sülearvutid on Lenovo äriklassi tippklass, mis on loodud silmas pidades väga kõrget kvaliteeti ja pikka iga. Vahet pole, kas kasutad seda sülearvutit töölaua taga või liikvel olles, kvaliteetne korpus, hea ekraan vahemikus 14-15 tolli ja võimekas sisu teevad sellest suurepärase kaaslase nii tööle kui koju.

Lenovo ThinkPad Yoga-mudeliseerias on kaks-ühes (2-in-1) sülearvutid, mille ekraan on 360 kraadi ulatuses pööratav. Ehk siis tegemist on hübriidiga, kus on kombineeritud sülearvuti ja tahvelarvuti parimad omadused. Yoga on nii eraldiseisev mudeliseeria aga Yoga mudeleid esineb ka X-, L- ja P- mudeliseerias selliste sülearvutite puhul, mida saab kasutada tahvelarvutina. Näiteks Lenovo ThinkPad X1 Yoga.

Lenovo ThinkPad W- (vanemad mudelid) ja Lenovo ThinkPad P- (uuemad mudelid) mudeliseerias on võimsad kaasaskantavad tööjaamad, mis sobivad ideaalselt graafilise töö tegemiseks ja ressursinõudlike rakenduste jooksutamiseks. Reeglina on need varustatud neljatuumaliste protsessorite ja eraldiseisvate graafikakaartidega aga esineb ka erandeid kahetuumaliste protsessorite ja integreeritud graafikakaartide näol neile, kes kõige suuremat võimsust ei vaja. Need mobiilsed tööjaamad on varustatud kvaliteetsete ekraanidega vahemikus 15-17 tolli.

Lenovo ThinkPad L-mudeliseerias olevad sülearvutid asetuvad eelpoolmainitud T-mudeliseeria ja allpool mainitud E-mudeliseeria vahele, ehk siis tegemist on säästlikule ärikasutajale suunatud sülearvutiga, mis on toodetud keskkonnasäästlikult.

Lenovo ThinkPad Edge ja E-mudeliseeria sülearvutid on eeltoodud sülearvutitest kõige soodsamad ja äriklassi nö madalam ots, mis sobib nii koju kui kontorisse. Selles mudeliseerias olevad sülearvutid pakuvad head jõudlust ja koostekvaliteeti soodsa hinnaga

Missugune mudeliseeria ja mudel Sulle sobib, oleneb eelkõige Sinu vajadustest, milleks sülearvutit kasutama hakkad. Kui õige sülearvuti väljavalimine tundub liialt keeruline, siis võta meiega ühendust ja me aitame Sul välja valida just Sinu vajadustele sobiva Lenovo ThinkPad sülearvuti.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt