| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i5-10600 3.30 GHz (up to 4.80 GHz) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Videokaart | Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5 |
| Emaplaat | Intel W480 |
| Ühenduvus | 10 x USB, 3 x miniDisplayport, audio in/out, bluetooth, lan, wifi |
| Lisad | toitekaabel |
| Meediaseade | CD/DVD-seade puudubArvutile pole kas tehase poolt ette nähtud CD/DVD lugejat või see puudub ja selle asemel on plastikust “pime”
|
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | mitmed väikesed kriimud korpusel, mõned kasutusjäljed korpusel |
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
HP Z2 Tower G5 i5 Workstation
Kuumakse al. 19,70 € / 48 kuud
Maksa kolmes osas: 191.67 €, 191.67 €, 191.66 €.
575,00 €
Intel Core i5-10600 3.30 GHz (up to 4.80 GHz), 16GB, 512GB SSD, Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5, 10 x USB, 3 x miniDisplayport, audio in/out, bluetooth, lan, wifi, toitekaabel, CD/DVD-seade puudub, Windows 11 Pro
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: Z2_g5_1-3
Kategooria: Kasutatud lauaarvutid
Postitused
Juhendid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 191.67 EUR