Kasutatud äriklassi arvutidKas Sulle on tuttav olukord, kus oled suure eeltöö tulemusel välja valinud endale sobiliku arvuti, kuid tagasihoidlike näitajate või mittesobiva konfiguratsiooni tõttu on jäänud ost sooritamata? Sellisel juhul on antud postitus just Sinu jaoks.

Kasutatud äriklassi arvutid tulevad meile täpselt sellise konfiguratsiooniga nagu nad parasjagu meie e-poes ja esindussalongis müügil on. See aga ei tähenda seda, et olemasolevat konfiguratsiooni ei saa muuta. Saab ja see pole üldse raketiteadus!

Õnneks on kasutatud äriklassi arvutid lihtsalt uuendatavad, see on üks äriklassi suurtest eelistest.

Äriklassi sülearvutite puhul on võimalik lisada:

 • Rohkem operatiivmälu
 • Suurem kõvaketas / SSD ketas kõvaketta asemel / suurem SSD ketas
 • Uus aku (erineva mahutavusega)
 • Parema resolutsiooniga ekraan *
 • ID-kaardi lugeja *
 • 3G/4G modem *

* Võimalus sõltub olenevalt konkreetsest mudelist ja laoseisust

Äriklassi lauaarvutite puhul on võimalik lisada:

 • Rohkem operatiivmälu
 • Suurem kõvaketas / SSD ketas kõvaketta asemel / suurem SSD ketas
 • Võimsam videokaart *
 • DVD kirjutaja *
 • Spetsiifilisi porte ja mälukaardilugejaid *

* Võimalus sõltub olenevalt konkreetsest mudelist ja laoseisust

Põhilised komponendid, mille vastu enamasti huvi tuntakse (operatiivmälud, HDD/SSD kettad, sülearvutite akud) on meil alati kohapeal olemas. Teiste komponentide puhul oleneb paljuski konkreetsest mudelist, kas soovitud komponenti on võimalik välja vahetada või lisada ning kas see on meil kohapeal olemas või mitte. Näiteks ID-kaardilugeja puhul, kui tootja on sülearvutile teatud konfiguratsioonis selle ette näinud või kui sülearvutil on PCMCIA pesa, siis ID-kaardilugeja on võimalik ka sülearvutile lisada.

Igal juhul tasub küsida ja kindlasti oled tähele pannud, et meil on juba mõnda aega iga toote juures olemas päringu tegemise ehk „Küsi lisainfot“ võimalus. Kui Sul on konkreetse kasutatud äriklassi arvuti osas erisoove, siis just selle päringuvormi vahendusel saad kiirelt ja mugavalt oma upgrade soovidest meile teada anda.

Saadame Sulle operatiivselt tagasiside soovide teostamise võimalikkuse kohta ja milliseks kujuneb antud toote hind pärast upgrade’i. Sobivusel saadame Sulle arve, meie tehnik viib soovitud muudatused sisse ja saadki arvuti kättesaamisel nautida just sellise konfiguratsiooniga äriklassi arvutit nagu soovisid.

Kasutatud äriklassi arvutid paistavad silma ka selle poolest, et erinevate (eriti põhiliste) komponentide vahetamine on tehtud väga lihtsaks. Komponentide vahetamisega saavad hakkama ka need arvutikasutajad, kes on arvutitega rohkem sina peal ja oskavad elementaarseid töövõtteid ning teavad põhitõdesid (märksõnad vooluvõrk, staatiline elekter jne). Seega kui Sul on juba äriklassi arvuti soetatud ja sooviksid mõne aja möödudes seda täiustada, siis oskuste/tahtmise olemasolul võid selle töö ette võtta kas ise või seada sammud meie müügisalongi, kus meie abivalmis tehnik aitab nii komponendi valikul kui selle vahetamisel.

Kasutatud äriklassi arvutid ootavad Sind Tallinnas Sõpruse pst. 25 ja elektroonika24.ee 😉