Sülearvutite mükVõib arvata, et nutiseadmete aina jõulisema pealetulekuga on sülearvutite müük kahanemas, kuid üle-eelmise, eelmise ja käesoleva aasta Elektroonika24 müüginumbrid on näidanud, et huvi kasutatud sülearvutite vastu pole küll kuhugi kadunud. Vastupidi, äriklassi sülearvutite müük on meil aasta aastalt kasvanud.

Olles ka ise agar nutiseadmete kasutaja, hindan nutiseadmete pakutavaid võimalusi, väga mugav on käigu pealt kõigel vajalikul silma peal hoida aga olgem ausad, tihtilugu sellest ei piisa. Vähemalt hetkel nutiseadmed veel süle- või lauarvuteid asendada ei suuda.

Nutiseade sobib eelkõige info otsimiseks ja meelelahutuse tarbimiseks. Kellel on vaja ikka (liikvel olles) tööd või koolitööd vms teha, valib pigem kvaliteetse äriklassi sülearvuti.

Kasutatud äriklassi sülearvutite müük on tõusuteel kindlasti seetõttu, et inimeste teadlikkus aina kasvab antud valdkonnas. Kui veel mõned aastad tagasi oli selliste arvutikasutajate osakaal üsna suur, kes pigem läksid ja ostsid mõnesaja eurose uue odavklassi sülearvuti poest (ikkagi uus), siis nüüd eelistatakse tihtilugu just kvaliteetsemat ja töökindlamat äriklassi kasutatud sülearvutit, mille koostekvaliteeti ei saa odavklassi sülearvutiga kuidagi võrrelda. Loe lähemalt, mille poolest erineb äriklassi sülearvuti odavklassi sülearvutist.

Rõõm on tõdeda, et eriti hoogsalt soetavad kasutatud äriklassi sülearvuteid erineva suurusega ettevõtted, organisatsioonid ja koolid. See tuleneb üheltpoolt sellest, et kasutatud äriklassi sülearvutid on suurepärase hinnaga, mis võimaldab optimeerida IT-kulusid ja teiseltpoolt sellest, et töötajad on üha liikuvamad ja tehakse rohkem kaugtööd. Ja loomulikult on selleks vajalik töökindel ja kerge abimees, mida on mõnus kaasas kanda.

Kui vaadata eelistusi, siis 2017 olid enimmüüdud sülearvutiteks meil Lenovo ThinkPad T440s, HP Elitebook 840 G1 ja Dell Latitude E7440. Käesolev aasta pole veel läbi aga müüginumbrid näitavad, et 10 kuu TOP3 on HP Elitebook 840 G2, endiselt Dell Latitude E7440 ja Lenovo Carbon seeria ning ilmselt samad mudelid jäävad tabeli etteotsa ka aastalõpu seisuga.

Tänu supersoodsale hinnale väärib eraldi mainimist HP Probook 6360b, mida oleme müünud ca 200tk. Ideaalne valik piiratud eelarve puhul!

Soojalt on vastu võetud ka meie b-klassi tooted, mida küsitakse ja ostetakse palju ning põhiargumendiks ongi eelkõige hea hind.

Kui 2016 aastal müüsime 2000 sülearvutit, siis 2017 aastal müüsime juba üle 2400 sülearvuti. Käesoleva aasta 10 kuu müügitulemuste põhjal tõotab sülearvutite müük sel aastal veelgi kasvavat. Ja ees on veel müüginumbreid kergitavad jõulud, kus paljud meie arvutid leiavad tee jõuluvana kingikotti ja valmistavad rõõmu paljudele kingisaajatele.

Muide, mõned kuud tagasi alustasime sülearvutite müüki ka lõunanaabritele, pakkudes neile võimalust soetada tooteid meie lätikeelsel lehel https://www.elektroonika24.lv/ . Kui Sul on Lätis sõpru/tuttavaid, siis ole hea jaga kodulehe linki nendega, äkki nad pole meist veel kuulnud 😉

Sind ootame endiselt meie müügisalongi Tallinnas aadressil Sõpruse pst 25 ja kasutatud sülearvutid ootavad Sind ka meie e-poes.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt