Juba mõnda aega on osad meie pakutavad kasutatud äriklassi sülearvutid olnud märkega „b-klass“. Aegajalt tekib klientidel küsimus, et mida tähendab arvuti nimes sõna „b-klass“. Proovime seda alljärgnevalt lahti kirjutada nii nagu meie selle sõnapaari tähendust näeme.

Oleme aastate jooksul müünud tuhandeid Skandinaavia suurettevõtete liisingfirmadelt pärinevaid seadmeid ning enamasti on need olnud vähe kasutatud äriklassi sülearvutid, mis on piisava jõudlusega ning esteetilised ka silmaga vaadates, ehk sobivad paljudele niiöelda uueks arvutiks. Kasutusjäljed on tõesti marginaalsed!

Nüüd aga paar kuud tagasi oleme turule toonud hinnaklassilt ka oluliselt soodsamad kasutatud äriklassi sülearvutid, mis on pisut rohkemate kasutusjälgedega, kuid sama sisuga ning kaasa saavad samuti müügigarantii. Kasutusjäljed avalduvad tihti kas klaviatuuri läike, touchpadi pealispinna osalise kulumise, ekraanidel oleva muljumislaigu vms näol.

Vilunud spetsialistidena oleme kirjeldanud oma e-poes kasutatud äriklassi sülearvutite seisundi lahti võimalikult täpselt, samas, mis meie jaoks on loomulik ja märgatav, ei pruugi esimese asjana olla märgatav kliendile. Päris paljud kliendid on küsinud, et kus need „mõned kasutusjäljed“ või „heledam muljumislaik” siis ikkagi on ja kui oleme talle neid näidanud, siis on enamasti tagasiside olnud, et „ma ise poleks neid märganudki”.

Osadel „b-klassi“ seadmetel on ka väiksed plastmassi või korpuse iluvead / füüsilise vigastuse jäljed. Kui need esinevad, siis on need ka meie toodete seisundi lahtris kirjeldatud. Samas me ei müü kindlasti selliseid tooteid, mis kohe laiali laguneks või oleks tavakasutust häiriva kahjustusega.

Ehk siis võib kindel olla, et kasutatud äriklassi sülearvutid on sellised või veelgi paremad, kui oleme kirjelduse lahtris kirja pannud. Ehk siis kasutajate jaoks, kes ei eelda, et kasutatud arvuti peab välja nägema nagu uus, nende jaoks on „b-klass“ täiesti turvaline valik, seadmel kõik funktsioonid töötavad, kehtib garantii ning on samade andmetega „b-klassi“ märketa sülearvutist ligikaudu 50-150 eurot odavam!

Toome siinkohal mõned näited piltidena, millised kasutatud äriklassi sülearvutid me „b-klassi“ liigitame:

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt