Äriklassi sülearvuti HP Elitebook 820 G1HP Elitebook 820 G1 sülearvuti sobib hästi kasutajale, kelle jaoks on oluline rohkete ühendusvõimaluste olemasolu ja turvalisus. See 12,5” ekraaniga ärikasutaja sülearvuti vastab militaar-standardi spetsifikatsioonile ja on seejuures siiski pigem õhukese ja stiilse väljanägemisega.

Tõepoolest, just pesade arv on selle rüperaali trump (nii palju ühendusvõimalusi on iseloomulik n-ö traditsioonilisematele sülearvutitele mitte uuematele, õhematele). HP on sellesse sülearvutisse ehitanud 3 USB pesa, DisplayPort 1.2 ja VGA. Samuti LAN’i, SmartCard’i pesa (ID-kaardilugeja) ja SD-kaardilugeja. Dokkimisjaama ühenduspesa asub paremal küljel.

Nagu eespool kirjas, on arvuti läbinud militaartesti, mis kinnitab, et see sülearvuti peaks olema keskmisest vastupidavam. Soovitame temaga siiski hästi läbi käia ja mööda tuba laiali mitte pilduda – pigem kinnitab see test seda, et HP Elitebook 820 G1 ei lähe peale üht või kaht mahakukkumist katki.

Meile meeldib selle vaid 1,33 kg kaaluva arvuti juures lisaks kenale ja väljapeetud halli-musta disainile ka mattekraan, mis takistab tekkida võivaid valgusepeegeldusi. Muidugi on olemas ka klaviatuurivalgustus ja kiidusõnad saab ka hea klaviatuur, kus klahvide ümber olev šassii tagab ühtlase pinna ja seeläbi mugava trükkimise. Mainimist väärib ka point-stick’i olemasolu.

Just uuendamine (upgradeability) on koht, millega HP EliteBook oma konkurentidele n-ö pika puuga ära teeb. Selle arvuti tagakaant on mugav lukustada / lahti lukustada ja lihtsalt libistades pääsebki arvuti põhikomponentide juurde. Aku ja mälu (RAM) on võimalik vahetada ilma tööriistu kasutamata. 820 toetab kuni 16GB mälu (2 mälupesa), koht on olemas ka mini-SSD kaardile. Kõvakettale pääseb ligi kruvikeeraja abiga.

Elektroonika24 e-poes ja Sõpruse pst 25 asuvas kaupluses on HP Elitebook 820 G1 saadaval erinevate protsessoritega ja mäludega. Vastavalt Sinu vajadustele saame pakkuda just Sulle optimaalseimat arvutit.

HP Elitebook 820 G1 on tõesti üks rohkemate uuendamisvõimalustega sülearvuti, mida saame Sulle pakkuda. Ootame Sind arvutitega tutvuma lisaks e-poele ka esinduskauplusesse aadressil Sõpruse pst 25, Tallinn.

 

Valik HP Elitebook 820 G1 sülearvuteid

 

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt