Äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvutiKui plaanis on soetada sülearvuti, siis meie kindel soovitus on valida see välja just äriklassi sülearvutite seast. Ka siis kui äriklassi sülearvuti pole uus vaid on vähekasutatud. Miks?

Sest äriklassi arvutid on kvaliteetsed ja vastupidavad kõikide näitajate ja detailide suhtes – nendes arvutites ei pea pettuma ja alljärgnevalt toome välja mõned punktid, miks just äriklassi arvutit eelistada:

  • Odavklassi sülearvutites on kasutusel võimalikult odavad komponendid, äriklassi sülearvutite komponendid on hinnaklassilt kallimad, vastupidavamad ja töökindlamad – seetõttu ka tootjapoolne 3 aastane garantii.
  • Äriklassi sülearvutitel on vastupidav korpus (näiteks alumiinium, magneesium, karbon, titaanium) ja sisseehitatud raam, mis kaitseb arvuti elutähtsaid komponente. Odavklassi sülearvutid on plastikust või taolisest materjalist korpusega, mis kipuvad kiiresti kuluma ja põrutuse korral katki minema ega kaitse arvutit piisavalt.
  • Odavklassi sülearvutitel on mitte-silmasõbralik läikiv ekraan. Äriklassi sülearvutid on reeglina mattekraani ja kõrge resolutsiooniga ning silmasõbralikud.
  • Äriklassi sülearvutid on vaiksed, mis tähendab seda, et nende jahutus on paremini läbi mõeldud ning ventilaatori töötamist ei ole peaaegu üldse kuulda.
  • Äriklassi sülearvutitel on parem tootjapoolne tugi, neid sülearvuteid on võimalik kasutada pikki aastaid. Odavklassi sülearvutite tootjatugi vaid 1-2 aastat ja reeglina vaid aastane garantii.
  • Äriklassi sülearvutid on enamasti dokitavad, mis teeb sülearvutite kasutamise väga mugavaks ja lihtsaks ning erinevalt odavklassi sülearvutitest paistavad äriklassi sülearvutid silma lisade poolest (ID-kaardi lugeja jne).

Lisaks eelpool toodud punktidele on äriklassi arvutitel veel palju häid omadusi, mille ilmekaks tõestuseks on see, et äriklassi sülearvutite veaprotsent on vaid kuni 2% ja kasutatud äriklassi sülearvutite puhul on see meie kogemuse põhjal alla 1%! Kuna arvutid on töökindlad, siis on nende garantii uuena ostes 3 aastat. Elektroonika24 pakub vähekasutatud sülearvutitele 1 aasta garantiid – julgeme seda teha, sest teame, et vähekasutatud äriklassi sülearvuti on mõistlik valik nii rahakotile kui iseenda südamerahule – arvutid on soodsa hinnaga ja töö kulgeb sujuvalt.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt