Kasutatud sülearvutid - kellele ja milleksKüllap on paljud kursis äriklassi sülearvutite heade omadustega. Nagu me ka äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvuti võrdluses välja tõime, on need sülearvutid väga vastupidavad ja koosnevad vaid kvaliteetsetest komponentidest.

Seega on äriklassi sülearvuti igati loogiline valik kui on vajadus uus rüperaal soetada. AGA uute äriklassi sülearvutite üks ja ainus miinus on kõrge hind – tahaks osta küll, aga uue äriklassi sülearvuti soetamine ei pruugi olla alati rahaliselt võimalik. Sellisel juhul ongi mõistlik kvaliteedis järeleandmisi mitte teha ega soetada uus odavklassi sülearvuti (mille kvaliteet on oluliselt madalam ja vead võivad hakata ilmnema juba peale mõnda kuud kasutamist) vaid osta äriklassi kuuluvad kasutatud sülearvutid, mis on vastupidavad ja kiired ning mille ostmist ei pea hiljem kahetsema.

Elektroonika24 pakub väga laia valikut vähekasutatud äriklassi sülearvuteid, mis sobivad kasutamiseks kõigile – nii kodukasutajatele, koolilastele kui ka  kontoritöö tegijatele. Kuid meie tootevalikus on kasutatud sülearvutid ka neile, kes kasutavad igapäevatöös ressurssinõudlikke programme. Elektroonika24-st leiavad endale meelepärased kasutatud sülearvutid ka näiteks fotograafid, disainerid ja arhitektid.

Paljud lapsevanemad on mõistnud, et ka lapse esimene sülearvuti võiks olla selline, mida võsuke saaks kasutada rohkem kui 3 aastat. See ei pea olema ülivõimas ja kiire, kuid kindlasti töökindel. Sellisel juhul saame välja pakkuda kasutatud sülearvutid mitmetelt erinevatelt tootjatelt. Näiteks sobib koolilapsele ideaalselt 12 kuni 14 tollise ekraaniga sülearvuti Lenovo, Dell, HP või Fujitsu tootevalikust hinnaklassis kuni 350 eurot.

Kõige rohkem on meie klientide seas inimesi, kes soovivad arvutiga teha igapäevaselt tööd, kuid vahel ka filme nautida, internetis surfata ja näiteks Youtube’st videosid vaadata. Selleks sobivad paljud meie poolt pakutavad kasutatud sülearvutid. Näiteks on hea valik Lenovo T4x0, Dell Latitude E54x0 või Dell Latitude E74x0 mudeliseeria sülearvutid või paljude klientide lemmik HP Elite 840 Gx ultrabook, mis on õhuke, kerge ja ohtrate lisadega. X-täht tähistab siis erinevate põlvkondade numbreid, mis reeglina kord aastas vahetuvad.

Nagu eelpool mainisin, leiavad meie tootevalikust endale sobiva sülearvuti ka ressursinõudlike rakenduste kasutajad. Neile saame pakkuda nii Dell Precision, Lenovo Thinkpad, kui HP Zbook profiseeriat.

Vähekasutatud sülearvutid on hea valik kõigile kasutajatele. Oluline on, et arvuti oleks äriklassi oma, kindlasti puhastatud ja kontrollitud, litsentsi ja garantiiga – täpselt nii nagu Elektroonika24 esinduskaupluses ja e-poes pakutakse!