Dell Precision

Näitan 1–24 tulemust 32-st

%
480,00 
%
470,00 
%
425,00 
%
595,00 
%
675,00 
%
625,00 
%
295,00 
%
595,00 
%
595,00 

Dell Precision mudeliseerias on tõsise töötegija mainega Dell sülearvutid ja lauaarvutid, mis on mõeldud ressursinõudlike rakenduste jooksutamiseks. Antud mudeliseeria on mõeldud eelkõige graafilistele disaineritele, arhitektidele, inseneridele ja videotöötlejatele aga ka kõikidele teistele nõudlikele arvutikasutajatele, kelle töö nõuab graafika, disaini ja suurt arvutusjõudlust vajavate programmide kasutamist.

Dell Precision mudeliseeria põhiliseks erinevuseks Dell Latitude mudeliseeriast on eelkõige kiiremate ja võimsamate protsessorite ning eraldiseisvate graafikakaartide kasutamine. Erinevuseks on ka ISV (Independent Software Vendors) sertifikaadi olemasolu, mis tähendab seda, et kõik professionaalseks kasutamiseks mõeldud programmid nagu näiteks AutoCAD ja Solidworks ühilduvad arvutiga laitmatult ja need rakendused on võimelised kasutama tööjaama riistvara (protsessor, mälu, graafika) 100% ulatuses.

Tulenevalt suurest jõudlusest nimetataksegi Dell Precision süle- ja lauaarvuteid tihtilugu tööjaamadeks või jõujaamadeks. Suure jõudlusega kaasneb ka väike miinus, seda just sülearvutite puhul, nimelt tähendab see mõnevõrra suuremat kaalu kui sülearvutilt ootaks. Aga tegemist polegi igapäevaseks kaasaskandmiseks mõeldud ultrabookiga vaid võimsa tööloomaga, mida saab vajadusel kaasa võtta.

Dell Precision sülearvutid tulevad reeglina suurte 15 või 17 tolliste ja enamasti Full HD (1920x1080) resolutsiooniga ekraanidega kuna sihtgrupiks on valdavalt graafilise töö tegijad, kes vajavad reeglina suuremat ekraani. Loomulikult tõsised töötegijad ei piirdu ka sellega vaid lisavad juurde 1-2 välist monitori just täpselt sellise suuruse ja resolutsiooniga nagu neile parasjagu vaja on.

Koostekvaliteet on Delli äriklassile iseloomulikult suurepärane, Delli insenerid on teinud kõik endast oleneva, et antud mudeliseeria sülearvutid teeniksid oma omanikku pikki aastaid.

Loomulikult on kõik Dell Precision süle- ja lauaarvutid lihtsalt upgradetavad nagu äriklassi arvutitele kohane. Mälu lisamine, HDD/SSD vahetamine on imelihtne ja sellega saab hakkama igaüks.