| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i7-11850H (max 4.80 GHz) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD, Nvidia T600 |
| Ekraan | 15" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD lugeja, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | aku kestvus 1h+Aku kestvus tavakasutusel on 1-2 tundi sõltuvalt intensiivsusest. Meie akuprognoos ei ole teoreetiline, vaid tugineb põhimõttele, et arvutit kasutatakse pausideta, normaalse ekraaniheledusega.
, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
, ekraanil mõned kulumisjäljed |
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Dell Precision 3561 Soodne!
Kuumakse al. 14,56 € / 48 kuud
Maksa kolmes osas: 141.67 €, 141.67 €, 141.66 €.
595,00 € Algne hind oli: 595,00 €.425,00 €Current price is: 425,00 €.
Intel i7-11850H (max 4.80 GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel UHD, Nvidia T600, 15", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD lugeja, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 141.67 EUR