Dell Latitude E7440

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Dell Latitude E7440 on õhuke, kerge, võimas ja ilus. Ultrabook, mis ei jäta külmaks ka kõige nõudlikumat arvutikasutajat. Vähe on turul mobiilseid ultrabooke, millel oleks nii rikkalik valik liideseid ja lisasid kui antud sülearvutil. Kõik eluks vajalik on olemas - USB 3.0 pordid, DisplayPort, HDMI, WIFI, Bluetooth, Gigabit LAN, SD-mälukaardilugeja, veebikaamera, klaviatuuri taustavalgustus, olenevalt konfiguratsioonist ka integreeritud ID-kaardi lugeja ja 3G või 4G modem. Loomulikult ei puudu ka dokkimisvõimalus, ilma milleta ei kujuta enamus ärikasutajaid, sh meie, oma elu ettegi.

Dell Latitude E7440 ja sõna kvaliteetne vahele võib tõmmata võrdusmärgi ja julgelt võib teha nimetatud sõna ka rasvaseks (boldiks). Antud sülearvuti puhul kumab kvaliteet läbi kõikjalt, korpuse materjalist, ekraanist, klaviatuurist, põhimõtteliselt igalpool on tunda Delli inseneride puudutust ja nemad juba äriklassi sülearvutites kvaliteedi arvelt mööndusi ei tee.

Sülearvuti südameks on Inteli neljanda põlvkonna i5 või i7 protsessorid, mis kombineerituna SSD ketta ja DDR3 operatiivmäluga teevad sellest sülearvutist võimeka ja kiire töövahendi, mis ei jää hätta ka ressursinõudlikemate ülesannetega kodus, koolis ega tööl.

Kuna oleme Dell Latitude E7440 headuses ja kvaliteedis sedavõrd veendunud, siis tulevad kõik vähekasutatud sülearvutid pika garantiiga vahemikus 6-12 kuud.

Loe kindlasti ka pikemat ülevaadet Dell 7440 kohta, mis annab detailsema ülevaate antud mudelist.

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt