| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i5-9500 (6c6t, up to 4.40 GHz) |
| Mälu | 8GB |
| HDD | 128GB SSD |
| Videokaart | AMD Radeon Pro WX 3200 4GB |
| Emaplaat | Intel C246 |
| Ühenduvus | 2 x USB-C, 3 x DisplayPort, 4 x USB, audio in/out, lan |
| Lisad | toiteadapter |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Seisund | kaanel kleepsujälg, mõned kasutusjäljed korpusel |
| Garantii | 3 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
HP Z2 G4 Mini Workstation Soodne!
Kuumakse al. 11,18 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 95.00 €, 95.00 €, 95.00 €.
385,00 € Algne hind oli: 385,00 €.285,00 €Current price is: 285,00 €.
Intel i5-9500 (6c6t, up to 4.40 GHz), 8GB, 128GB SSD, AMD Radeon Pro WX 3200 4GB, 2 x USB-C, 3 x DisplayPort, 4 x USB, audio in/out, lan, toiteadapter, , Windows 11 Home
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: Z2_g4_3-3
Kategooria: Kasutatud lauaarvutid
Postitused
Juhendid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 95 EUR