Kasutatud äriklassi arvutidSee, et vähekasutatud äriklassi arvutite müük on meie põhitegevusala, pole uudis ilmselt enam kellelegi. See, et pakume parimat valikut Eestis, tõenäoliselt samuti mitte. Ja tegelikult mitte ainult Eestis, oleme ju viimastel aastatel teinud aktiivset arvutite müüki ka meie lõunanaabrite juures ja ei möödu päevagi, kui kuller Läti poole ei vura ja meie soodsa hinnaga äriklassi tooteid sealsetele klientidele ei toimeta.

Oleme väga rõõmsad, et oleme kümnekonna aasta jooksul koha Eesti ja Läti klientide südameis võitnud. Ja mitte ainult eraisikud pole need, kes meie tooteid kõrgelt hindavad vaid ka ettevõtted ja koolid.

Samas võib paljudele koolidele ja ettevõtetele uudisena tulla, et kasutatud äriklassi arvutite müüki ei teosta me ainult üksikult vaid ka suuremates kogustes ehk hulgi. Omajagu ärikliente on sellega juba kursis ja soetavadki vastavalt vajadusele arvuteid kas üksikult (nt juhatajale, müügijuhile, õpetajale) või hulgi (töötajatele, arvutiklassi jne).

Tihtilugu tuleb ju ette olukordi, kus välja vahetamist vajab kas terve arvutipark või arvutipark osaliselt. Sellisel juhul tekib vajadus suurema koguse võimalikult sarnase konfiguratsiooniga süle- või lauaarvutite vastu. Sellistel puhkudel on hea teada, et suudame pakkuda ka suuremaid koguseid vähekasutatud arvuteid ja seadmeid, kui meil e-poes iga toote juurde teadlikult kirja pandud on.

Kui vajad suuremat kogust mõnda konkreetset sülearvutit, lauaarvutit, monitori või projektorit, siis  tasub kindlasti meie kontaktandmete vahendusel ühendust võtta või meie esinduskauplusest Tallinnas (Sõpruse pst 25) läbi astuda kuna tegelik laoseis on enamasti suurem kui veebipoes näidatud ja tooteid tuleb iganädalaselt ka juurde. Kuna me teame ette, mis järgmises kaubapartiis täpsemalt on, siis saame Sulle kohe öelda, kas saame Sinu soovitud kogused lähiajal ära katta või mitte.

Seega oleme võimelised täitma ka suuremaid tellimusi, kui tekib näiteks vajadus ettevõtte või kooli arvutipark osaliselt või tervenisti korraga välja vahetada.

Ja suuremate koguste puhul oleme alati valmis letihinda painutama Sulle veelgi meelepärasemaks kuna arusaadavalt on suurte koguste puhul väljaminekud suuremad ja kes praegusel ajal ei loeks raha või ei ajaks näpuga järge eelarves. Loomulikult oled võidumees igal juhul kuna uuena soetades on äriklassi süle- ja lauaarvutid oluliselt kallimad kui vähekasutatuna ostes.

Kuna vähekasutatud äriklassi arvutite müük toimub meil ainult garantiiga, siis on Sul täpselt samasugune kindlustunne kui arvuteid uuena soetades. Üldjuhul võib äriklassi arvutite puhul üldse mureta olla kuna vajadus garantii järele on väga väike. Meie kogemuste puhul on selleks 1%, mis meile garantiisse jõuab. Kusjuures garantii puhul me ei tee mingit säästuremonti vaid vahetame vigase komponendi tervenisti välja. Ja kui komponendivahetus ei ole ajaliselt mõistlik, siis pakume välja võimalikult sobiva asendusmudeli.

Müüme igal aastal tuhandeid süle-, lauaarvuteid ja monitore ning sadu projektoreid eraisikutele, ettevõtetele ja koolidele. Ühine Sinagi meie rahulolevate klientidega 🙂

Ootame Sind külla!