Kas kasutatud helitehnika ostu tasub kartaJuba pikka aega pakume oma tootevalikus kasutatud helitehnikat, mille osakaal on aastatega aina kasvanud ja mille vastu tuntakse üha rohkem huvi. Tootevalikus on kvaliteetsed kõlarid, ressiiverid, võimendid, CD/DVD mängijad, vinüülimängijad, muusikakeskused tuntud tootjatelt aga ka teised spetsiifilisemad seadmed. Oleme uhked ka oma retrovaliku üle, kus on tooteid nostalgilistele muusikasõpradele või kollektsionääridele.

Brändidest on esindatud oma ala tipptegijad, kelle nimed pole võõrad ühelegi muusikagurmaanile. Loetelu on pikk aga siinkohal tooks välja valiku brändidest nagu Dali, Denon, Boston, Bowers & Wilkins, Canton, Fisher, Harman Kardon, Jamo, Infinity.

Võrreldes uue helitehnikaga on kasutatud helitehnika suurimaks ja olulisimaks eeliseks hind, eriti mis puudutab muusikamaailmas tuntud ja hinnatud brändide tooteid. Uuest peast leiab kvaliteetse helitehnika hinnasiltidelt päris suured numbrid, mis tihtilugu ei pruugi olla taskukohased. Seetõttu vaadatakse olude sunnil ühe alternatiivina madalama hinnatasemega toodete poole aga seal paraku ei saa rääkida enam kõrgest helikvaliteedist.

Tõeline muusikagurmaan loomulikult heli kvaliteedi osas järeleandmisi teha ei soovi, ta pigem kogub mõnda aega finantse juurde ja ostab siis soovitud uue toote või siis vaatab alternatiivina kasutatud helitehnika poole, kus saab toote kätte hea hinnaga, samas kvaliteedi osas järeleandmisi tegemata.

Võrreldes arvutite ja muu elektroonikaga, professionaalne helitehnika nii kiiresti ei vanane, soetatud seade teenib Sind pikki-pikki aastaid, olenemata kas seade on soetatud uuena või vähekasutatuna.

Meil müüdav helitehnika on valdavalt päris Skandinaaviast ja on läbinud eelnevalt põhjaliku kontrolli. Suuremate probleemide ja väliselt kannatada saanud helitehnika müügile võtmist väldime, mistõttu on meil müüdav kasutatud helitehnika kas ideaalses korras või esineb väiksemaid kosmeetilisi vigasid, mille me toote kirjelduses ka välja toome.

Kui enamasti keegi kasutatud helitehnikale garantiid ei anna, siis meie teeme seda julgelt kuna oleme veendunud müüdavate seadmete headuses. Viimaste aastate müügile tuginedes on garantiisse tagasi tulnud alla 1% protsendi müüdud toodetest, mis on vähem kui poes uute toodete puhul.

Seega kasutatud helitehnika ostu ei tasu kindlasti karta, vastupidi, kasutatud helitehnika ost annab võimaluse saada sama raha eest oluliselt rohkem.

Üks oluline pluss on kasutatud helitehnikal veel ja selleks on võimalus toodet ise eelnevalt testida. Tihtilugu kaubandusvõrkudes pole võimalik tooteid sellisel määral enne ostu testida nagu soov oleks. Reeglina tehakse ost lihtsalt internetis leiduvate ülevaadete või soovituste põhjal aga mõnikord tahaks enne ostu ka oma kõrvaga kuulata ja veenduda. Meie esinduspoes on see võimalus olemas, meil on lai valik kasutatud helitehnikat ja kõike saab enne ostu testida.

Soovime Sulle meeldivaid ostu- ja muusikaelamusi!