Kõlarite müük vähekasutatuna ja garantiigaEriolukord hakkab vaikselt ühele poole saama ja ka meie oleme oma esinduskaupluse uksed juba külastajatele avanud 🙂 Oled oodatud meid taas külastama ja toodetega tutvuma. Meie riiulid on lookas vähekasutatud äriklassi sülearvutitest, lauaarvutitest, monitoridest, projektoritest ja tuntud brändide audiotehnikast.

Iga suve hakul näeme, et kõlarite müük kasvab sel perioodil jõudsalt ja huvi nende vastu suureneb, seega õige aeg on välja tuua mõned punktid, miks tasub kõlareid soetada vähekasutatuna ja mida põnevat meie tootevalikus leidub.

Hea hind

Hind on loomulikult see, millest ei saa kunagi üle ega ümber. Sarnaselt äriklassi arvutitele on hinnatud brändide kõlarid uuena soetades päris kõrge hinnaga. Hinnaga, millega igaüks pole nõus uut kõlaripaari koju viima. Kui tõsised muusikagurmaanid veel teevad selle investeeringu aastateks, siis selles valdkonnas esimesi samme tegevad muusikanautijad vaatavad hea meelega soodsama hinnasildiga kõlareid, mis aga uuena ostes tähendab ka madalamat heli- ja koostekvaliteeti.

Meil on parimate brändide kõlarid vähekasutatuna väga heade ja taskukohaste hindadega. Ehk siis minimaalse võimaliku hinnaga saab maksimaalselt hea toote.

Parimad brändid

Kõik meie vähekasutatud kõlarid on valdavalt päris Skandinaaviast, kus paljud muusikagurmaanid ostavad endale antud ajamomendil parimad saadaolevad kõlarid ja mõne aja möödudes vahetavad need välja veelgi uuemate mudelite vastu. Sellised muusikamaailmas tuntud brändide kõlarid jõuavadki meie esinduskauplusesse ja e-poodi. Kui Sind kõnetavad sellised nimed nagu Harman Kardon, Dali, Bose, Fisher, Infinity, Cambridge Audio, Jamo, JBL, Canton, Marshall jne, siis oled meiega ühes paadis. Loomulikult sellega nimekiri meie tootevalikus veel ei lõpe, tipptegijaid kõlarite valdkonnas on teisigi.

Võimalus enne ostu testida

Oma suurimaks tugevuseks peame seda, et kõiki kõlareid on Sul võimalik meie juures enne ostu põhjalikult testida/kuulata. Enamasti on kaubandusvõrkudes kõlarite müük nagu „põrsas kotis“ omanikuvahetus kuna ostetud tooteid kuulata pole võimalik. Ja kui kodus selgub, et ostetud toode ei vastagi Sinu soovidele, siis teeb ikka meele mõruks küll. Meie jaoks pole vähekasutatud kõlarite müük ainult äri, see on meie jaoks ka hobi kuna naudime ka ise hea kvaliteediga muusikat ja filme, ning soovime samasugust ennastunustavat kogemust ka Sulle.

Reaalsed parameetrid

Kõlarite müük on meie jaoks auasi, me ei reklaami kõlareid nende hetkelise MAX võimsusega vaid pikaajalise keskmise RMS võimusega, mis on kordades olulisem näitaja. Seega võimsus, mida iga kõlari juures näed, pole toote pakendilt pärit hetkeline maksimaalne võimsus vaid pikaajaline keskmine võimsus, mille vältel võimendil/kõlaritel ei teki kahjustusi.

Garantii

Kõlarite müük on alati olnud järelturul väga aktiivne, erinevad ostuportaalid ja erialafoorumid on pungil kuulutusi, mis võimaldavad käest-kätte ostmist. Kuigi üldjuhul esineb kõlaritega probleeme vähe, võib sellegipoolest aeg-ajalt ette tulla olukordi, kus kõlaritel esineb varjatud vigu või kõlar pole siiski see, mida tegelikult soovisid.

Seega täiendav kindlustunne garantii näol ja 14-päevane tagastamisõigus e-poest soetades annab kindlustunde ja tagab rahuliku une. Kõikidel meil müüdavatel vähekasutatud kõlaritel on garantii vähemalt 3 kuud, mida eraisikult ostes kunagi ei saa.

Enne kõlarite müüki veendume alati nende korrasolekus ja teeme nendele kvaliteedikontrolli, seega oleme kvaliteedis veendunud ja kinnitame seda garantii andmisega.

Loodussäästlikkus

Meie pooldame kahe käega taas- ja korduvkasutust, sest mida väiksema ökoloogilise jalajälje me jätame, seda suurema teene teeme loodusele ja järeltulevatele põlvedele. Korduvkasutus on kõlarite puhul eriti aktuaalne ja mõistlik kuna kõlarites puuduvad liikuvad osad ning nende eluiga on reeglina väga pikk. Eriti kui nendega heaperemehelikult ümber käia.

Seega miks mitte osta kõlarid just vähekasutatuna. Kellegi vana on kellegi uus! Ja selle ütluse juures sõna „vana“ võrdub meie puhul sõnaga „vähekasutatud“.

Seega põhjuseid kõlareid vähekasutatuna osta justkui jagub 🙂

Meie tootevalikus on olemas põrandakõlarid, riiulkõlarid, keskkõlarid, subwooferid aga ka kodukinokõlarid neile, kes valmiskomplekti oma kodukinosüsteemi ühendada soovivad. Samas tuletan Sulle meelde, et kõlarid on küll audiosüsteemi üks olulisemaid komponente, kuid hea kvaliteediga muusika kuulamiseks peab kogu audiosüsteem olema heal tasemel.

Lisaks vähekasutatud kõlaritele on meil valikus olemas veel ressiiverid, võimendid, CD/DVD mängijad, viinüülimängijad ja teised seadmed, mis kombineerituna eelpoolmainitud kõlaritega annavad mõnusa kuulamiskogemuse nii alustavale kui edasijõudnud muusikakuulajale.

Mõnusat kevadet ja ohtralt muusikat Sinu ellu!