| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i3-1115G4 3.00GHz (max 4.10GHz) |
| Mälu | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD |
| Ekraan | 15" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 1 x USB-C, 3 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Lisad | laadija, SD-kaardilugeja, veebikaamera |
| Meediaseade | CD/DVD-seade puudubArvutile pole kas tehase poolt ette nähtud CD/DVD lugejat või see puudub ja selle asemel on plastikust “pime”
|
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro Education |
| Seisund | aku mahutavuse jääk 90%-94%, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
|
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Fujitsu Lifebook A3511
Kuumakse al. 10,00 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 85.00 €, 85.00 €, 85.00 €.
255,00 €
Intel Core i3-1115G4 3.00GHz (max 4.10GHz), 8GB, 256GB SSD, Intel UHD, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 3 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi, laadija, SD-kaardilugeja, veebikaamera, CD/DVD-seade puudub, Windows 11 Pro Education,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: A3511_1
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 85 EUR