Fujitsu sülearvutid

Näitan 1–24 tulemust 45-st

Äriklassi Fujitsu sülearvutid on tuntud kui töökindlad töövahendid, millega esineb väga vähe probleeme ning neil on palju lisasid.

See on ka põhjus, miks selle brändi sülearvutid meie tootevalikus on. Fujitsu tootevalik on väga lai ja esmapilgul võib erinevate tähtede ja numbritega mudeliseeriatest arusaamine keeruline näida. Et Sul oleks lihtsam orienteeruda ja valikut teostada, siis kirjutame Fujitsu sülearvutitega seonduva siinkohal lahti.

Meie tootevalikus on ainult kvaliteetsemad äriklassi sülearvutid, mille maksumus uuena algab Lifebook mudeliseerial 1000 eurost ja Celsius tööjaamad jäävad vahemikku 1500 kuni 3000 eurot. Meie pakutavad vähekasutatud Fujitsu sülearvutid on aga keskmiselt kolm korda odavama hinnaga ning nad töötavad suurepäraselt.

Lifebook mudeliseerias leiab väga laia skaala isikupäraseid sülearvuteid.  On neid, mida mugav kasutada kontorilaual, kui ka ultrabooke, mida on reisile minnes hea kotti pista ja häbenema ei pea neid ei disaini ega tööomaduste pärast. Akude kestvus ja eluiga on Fujitsu sülearvutitel samuti tugev koht.

Celsius mudeliseerias on võimsate protsessorite ja graafikakaartidega tööjaamad, mis on mõeldud tõsiseks töötegemiseks. Need võimekate tehniliste näitajate ja suure ekraaniga Fujitsu sülearvutid sobivad hästi kõigile, kes kasutavad igapäevaselt suuremat jõudlust nõudvaid rakendusi.

Kõik Fujitsu sülearvutid on lihtsalt upgradetavad (mälu, aku, HDD/SSD lisamine) ning komponendid on hea saadavusega. Lisaks on Lifebook ja ka Celsius mudeliseeria sülearvutid dokitavad, mis tähendab, et nendega töötamine on kasutajale mugav ja lihtne.

Äriklassi Fujitsu sülearvutid on ennast näidanud kvaliteetsete ja töökindlate töövahenditena, seega anname julgelt müüdavatele sülearvutitele kaasa garantii.

Kõik Fujitsu sülearvutid on vähekasutatud, eelnevalt korralikult puhastatud ja kontrollitud ning välimuselt uue kauba väärilised.

Elektroonika24 tiim soovib Sulle meeldivaid ostuhetki!

Antud veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt