| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel I5-10210U 1,6GHz |
| Mälu | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel UHD |
| Ekraan | 15" |
| Resolutsioon | 1920×1080 |
| Ühenduvus | 1 x USB-C, 2 x USB, 4G moodul, bluetooth, Displayport, HDMI, lan, VGA, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, SD-kaardilugeja, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | aku mahutavuse jääk 85%-89%, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
, defekt (vaata pilti), korpuse nurgas väike löögi jälg, väike mõra korpuses |
| Garantii | 3 kuud |
| Toote pilt | Originaalpilt konkreetsest seadmest |
Fujitsu LIFEBOOK U7510, defektiga
Kuumakse al. 12,04 € / 24 kuud
Maksa kolmes osas: 80.00 €, 80.00 €, 80.00 €.
325,00 € Algne hind oli: 325,00 €.240,00 €Current price is: 240,00 €.
Intel I5-10210U 1,6GHz, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 2 x USB, 4G moodul, bluetooth, Displayport, HDMI, lan, VGA, wifi, ID-kaardilugeja, klaviatuuri taustavalgustus, laadija, SD-kaardilugeja, veebikaamera, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Tootekood: U7510_3
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Postitused
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!














Inbank jaga osadeks 3 x 80 EUR