| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Videokaart | Intel IRIS Xe |
| Ekraan | 13" |
| Resolutsioon | 1920 x 1280 |
| Ühenduvus | 3 x USB-C, 4G moodul, audio in/out, bluetooth, wifi |
| Lisad | näotuvastus, puutetundlik ekraan, sõrmejäljelugeja |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Seisund | aku kestvus 3h+Aku kestvus tavakasutusel on 3-5 tundi sõltuvalt intensiivsusest. Meie akuprognoos ei ole teoreetiline, vaid tugineb põhimõttele, et arvutit kasutatakse pausideta, normaalse ekraaniheledusega.
, B+ (hea)Seadme korpusel või klaviatuuril esinevad väiksed kriimud või kulumisjäljed. Ekraanil on mõned kulumisjäljed ja/või heledad laigud. Tavakasutus ei sega.
|
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Originaalpilt konkreetsest seadmest |
HP Elite X2 G8 Tablet
Kuumakse al. 14,93 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 126.67 €, 126.67 €, 126.66 €.
380,00 €
Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ), 16GB, 1TB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920 x 1280, 3 x USB-C, 4G moodul, audio in/out, bluetooth, wifi, näotuvastus, puutetundlik ekraan, sõrmejäljelugeja, Windows 11 Pro,
Klaviatuur puudub.
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 126.67 EUR