| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz) |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Videokaart | Intel HD500 |
| Ekraan | 13" |
| Resolutsioon | 1920×1200 |
| Ühenduvus | 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, wifi |
| Lisad | ID-kaardilugeja, laadija, puutetundlik ekraan, veebikaamera |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro Education |
| Seisund | aku mahutavuse jääk 85%-89%, B (keskmine)Seadme korpusel ja klaviatuuril mõned kulumisjäljed. Ekraanil esineb kulumisjälgi ja/või heledaid laike ja võib olla mõni surnud piksel, mis tavakasutamisel on nähtavad.
, defekt (vaata pilti), korpuse nurgas väike löögi jälg |
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
HP X360 830 G9, defektiga
Kuumakse al. 15,35 € / 36 kuud
Maksa kolmes osas: 130.00 €, 130.00 €, 130.00 €.
390,00 €
Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel HD500, 13", 1920×1200, 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, wifi, ID-kaardilugeja, laadija, puutetundlik ekraan, veebikaamera, Windows 11 Pro Education,
Laost otsas
Tootekood: X360_830_G9_1
Kategooria: Kasutatud sülearvutid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!


Inbank jaga osadeks 3 x 130 EUR