| Bränd | |
|---|---|
| Protsessor | Intel i5-4690 3,5GHz |
| Mälu | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Videokaart | Intel HD 4600 |
| Emaplaat | Intel C220 |
| Ühenduvus | 2 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, VGA |
| Lisad | SD-kaardilugeja, toitekaabel |
| Meediaseade | DVD kirjutaja |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro (tugi lõpeb 14. oktoobril 2025) |
| Seisund | mõned kasutusjäljedSeadme korpusel või klaviatuuril esinevad mõned väiksed kriimud ja klaviatuuril/touchpadil pisut “kulumist”
|
| Garantii | 6 kuud |
| Toote pilt | Toote pilt on illustratiivne |
Lenovo ThinkStation P300 i5
Kuumakse al. 15,78 € / 48 kuud
Maksa kolmes osas: 153.34 €, 153.34 €, 153.32 €.
460,00 €
Intel i5-4690 3,5GHz, 16GB, 256GB SSD, Intel HD 4600, 2 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, VGA, SD-kaardilugeja, toitekaabel, DVD kirjutaja, Windows 10 Pro (tugi lõpeb 14. oktoobril 2025)
Laost otsas
Tootekood: p300i5
Kategooria: Kasutatud lauaarvutid
Soovid lisainfot? Või reaalseid tootepilte?
Anna oma soovist teada ja me vastame esimesel võimalusel!






Inbank jaga osadeks 3 x 153.33 EUR